Ламелевий (пластинчастий) обсидіан, також званий Midnight Lace Obsidian, є особливою, дуже рідкісною формою обсидіана і безпомилково впізнаваний завдяки своїй неповторній структурі. Цей рідкісний камінь поєднує в собі досконалу природну красу з визначними цілющими якостями каменю, завдяки чому його магія здатна зачарувати будь-якого поціновувача мінералів і викликати чарівність, перед якою неможливо встояти.

     Його особлива оптична особливість характеризується насамперед чорними лініями - ламелями, які зазвичай проходять паралельно крізь прозору породу і надають обсидіану його виразного, індивідуального характеру. Ці лінії також відрізняються за кількістю та щільністю від виробу до виробу, що робить кожен зразок цього незабутнього каменю унікальним. Крім чисто прозорої та чорної структури, можуть утримуватися і коричневі частини (махагоновий обсидіан), що надає мінералу додаткової пікантності.

Пластинчастий обсидіан розкриває свою досконалу красу, коли ви підносите його до світла і дозволяєте його внутрішньому вогню сяяти. Ви відразу ж будете зачаровані його магією і ця чарівність вас більше не покине. Це не дивно, тому що зрозуміло одне: цей чарівний цілющий і дорогоцінний камінь гарантовано розкриє весь свій потенціал найближчим часом.

     Дослідження у визнаних лабораторіях дорогоцінного каміння також підтвердили його справжність. Експертний висновок "EPI - Institute for Gemstone Testing", доступне для скачування внизу сторінки, підтверджує його натуральність, так що сумнівів щодо цього вже не залишається. Нещодавно розпочате Віденський університет дослідження доктора В. Глестер вже приносить перші результати! Хімічний аналіз (XRF) показав, що цей дивовижний камінь містить частинки алюмінію, кремнію, калію, кальцію, титану, марганцю та заліза, а також сліди рубідії, стронцію та цирконію. Крім того, при погляді в мікроскоп видно, що ламелі викликані скупченням найдрібніших темних включень, і в матриці можна побачити навіть крихітні кристали.

     На наш погляд, «крихітні кристали», зокрема, є дуже незвичайними і є ще одним доказом особливої ​​природи цього мінералу, оскільки в іншому випадку обсидіан у принципі не має кристалічної структури.

Висновок можна завантажити тут у форматі PDF німецькою мовою (47,2 КБ).