Чому ми використовуємо саме кристали кварцу? Що робить їх такими особливими і чим вони відрізняються від інших дорогоцінних каменів? З давніх часів кристали кварцу використовують як потужне знаряддя для зцілення, як предмет для медитації і як ліки. Мудрим адептам були відомі властивості кристалів кварцу, і вони використовували їх в своїх могутніх талісманах і амулетах. Як можуть камені і мінерали впливати і мати цінність?

Виявляється, можуть, з тієї причини, що всім формам речовин притаманна свідомість. Свідомість мають навіть скелі, а кристал - це багато більше, ніж просто скеля. Скелі утворюються в процесі нашарування і стиснення мінералів, а кристал виростає клітинка за клітинкою в структуру досконалої форми і інженерної електроніки. Ми використовуємо кристали, щоб з їх допомогою налаштуватися на всі свої аспекти. Кристали мають свою особливу вібрацію, і ця вібрація співзвучна вібрації організму людини більше, ніж вібрація будь-якого іншого мінералу або дорогоцінного каменю. Кристали кварцу використовуються для посилення, збереження і очищення розумової енергії. Коли ви породжує думку, Ви можете підсилити і прояснити її за допомогою кристала. Кристал має здатність виробляти електричні імпульси. Тиск на кристал кварцу породжує електричний заряд, який називають п'єзоелектрика. Кристали здатні передавати енергію з Єдиного Поля Свідомості людини, надаючи йому при цьому підвищену здатність до сприйняття. Кристал є зосередженням цих знань, він підсилює і передає душевні енергії і цілющі сили. Кристал має симетричну шестикутну форму. Ця форма є основною формою в геометрії, фізиці та атомній теорії. Це також загальна досконала форма структури матерії.

    Насправді зцілює вас ваш розум, а кристал кварцу лише підсилює цей ефект. Він концентрує ваш душевний контроль і силу волі. Розум і інші дії здатні активізувати імунну систему. Нещодавно виявлено, що можна підвищити рівень інтерферону в крові за допомогою сигналів ззовні і контролю розуму.

     Найбільша перевага кристалів - це використання їх в зціленні. З давніх-давен кристали відомі завдяки своїм цілющим якостям: їх використовували для приготування настоянок. Захисні властивості кристалів використовувалися в талісмани і амулети. Використовувалася і здатність кристалів кварцу збільшувати енергетичне поле організму людини, так як вібрації кристалів кварцу співзвучні вібраціям людського організму. Це ефект «підтримки», або позитивного впливу.

    Енергетичне поле кристала кварцу і його здатність до коливань на певних частотах відомі як п'єзоелектрика. Відкриття цього явища внесло неоціненний внесок у систему зв'язку. Комп'ютери, гідролокатори, годинник, медичне електронне устаткування, телевізори, радіостанції - всі вони використовують цю дивовижну спрямовану природну енергію, щоб вибрати і ізолювати певну вібрацію для подальшого її використання без будь-яких перешкод. «Пьезо» означає електрику, генерування тиску, і кристал кварцу є найекономічнішим джерелом енергії.

     Кристали не містять в собі електричного заряду як такого (подібно батарейці), але у них є пам'ять. Коли їх беруть в руку і «налаштовують» шляхом безпосереднього контакту з організмом людини, вони ведуть себе так, якби вони були заряджені. Це і є їх здатність посилювати енергію, отриману від клітин тіла людини, які несуть в собі електричний заряд. Завдяки такій властивості ці мінерали прискорюють процес зцілення і роблять його більш інтенсивним. Кристали кварцу також поглиблюють процес медитації і дозволяють медитуючому легше увійти в стан альфа.

    Кристали - чудові провідники енергії. При стисненні вони здатні, поглинаючи один вид енергії, вивчати іншу. Однак кристали кварцу є найгіршими провідниками тепла і холоду. При різкій зміні температур кристал дає тріщини.

    Енергія, яку випромінює прозорий кварц і інші кристали, резонує з аурою людини, вирівнюючи її. Цей резонанс відбувається дуже швидко, буквально з перших хвилин перебування в руці кристала або дорогоцінного каменю. Енергія, яка виходить від кристала, проходить через всі тіла і проникає в них. Вона проникає навіть в структуру клітин людини. Передача енергії кристалом має магнітну полярність, таку ж, як природна полярність аури. Ця властивість використовується в лікуванні аури способом накладення рук. Властивість відповідності енергії аури і резонування з нею робить кристал потужним знаряддям для зцілення.

    Коли людина починає працювати з кристалами, з нею починають відбуватися цікаві речі. Вона відчуває, що у неї значно більше енергії і сил, ніж зазвичай.

 

 Історія використання

     Найвідоміші історії про використання кристалів сходять до часів Атлантиди. Вважають, що в Атлантиді великі кристали використовували як генератори енергії в містах, і що саме зловживання цими енергіями стало причиною загибелі великої цивілізації атлантів. Едгар Кейсі стверджує, що найбільший кристалічний генератор похований на дні Атлантичного океану, у Диявольському трикутнику, і що причиною того, що літаки в цій точці збиваються з курсу, є колосальне переміщення нефокусованої електромагнітної енергії.

    Кристали використовували для освітлення тунелів і внутрішніх приміщень під час будівництва пірамід і містичних храмів. Стародавні цивілізації, особливо Атлантида, використовували гігантські кристали для фокусування світла лазера.

    Кристали використовувалися в авіації, для освітлення житла, в сільському господарстві, для фокусування променів енергії між пірамідами, обелісками, храмами, пам'ятниками з каменю і всіма спорудами, що мають кристалічну решітку.

    Кристали використовувалися для здійснення контролю над погодою, для гармонізації присвячених при обряді посвячення. Кристали використовувалися для генерування енергії, яка застосовувалася в самих різних областях, не завжди гуманних. Атланти використовували передові форми гіпнозу, за допомогою яких детальні мислеформи проектувалися в мозок людини незалежно від його бажання і часто проти його волі. Такі дії дозволяли впливати на думки. Незадовго до загибелі Атлантиди священнослужителі були замішані в контролюванні більшості населення. Вони використовували силу кристалів для створення епідемій і хвороб, вони вбивали людей за допомогою голографічного проектування образів, вони впроваджували у свідомість людей страхи - вони робили все можливе, щоб підпорядкувати собі людей. Вони проводили експерименти над людьми. Вчені маніпулювали з ембріонами з метою створення нерозумних людських істот для використання в якості рабів. Сила кристалів в Атлантиді часто використовувалася не за призначенням.

    Для виділення енергії з решітки Землі застосовувалися кристали. Енергія кристалів використовувалося як фокусуюча і в інших цілях. Кристали могли кодувати інформацію в високочастотні вібрації і направляти і їх в людину. Таким чином, студент міг отримати «університетську освіту» від енергії кристала.

    Уздовж ліній лей (системи енергетичної решітки Землі) відбувається набагато більше незвичайних і загадкових явищ, ніж де б то не було. Деякі дослідники вважають, що під лініями енергетичної решітки в достатку залягають кристали кварцу, чим частково і пояснюється наявність джерел вихідної енергії уздовж цих ліній. Наприклад, така лінія проходить в Сентбері в графстві Глостершир, Англія, яка простягається на 3,5 милі з північного заходу на південний схід.

    Багато хто чув про Атлантиду, і мало хто знає про Лемурію. Припускають, що це був гігантський континент, який передував Атлантиді. Частина його розташовувалася на місці нинішніх Гавайських островів і далі до території сучасної Монголії. Деякі дослідники вважають, що це була еволюція перших людей, яка існувала 18 млн. років тому. Лемурійци були миролюбним і добрими людьми. Вони використовували кристали кварцу, щоб вирощувати врожаї над землею. Джерелом такого світла була прихована енергія кристала.

    Кристали використовувалися для приведення в рівновагу енергії тіла, тобто для стабілізації потоку прани (необхідної життєвої сили), стимулювання чакр (центрів духовної енергії), порушення енергії кундаліні (дрімаючої в тілі духовної енергії).

    Стародавні греки вважали, що кристал кварцу - це «вічний лід», який зійшов з гори Олімп, обителі грецьких богів. Греки використовували його природну збільшувальну силу, здатну фокусувати тепло сонячних променів для запалювання церемоніальних багать. Пліній в І столітті нашої ери писав, що фокусованим за допомогою кристала сонячним теплом можна припікати рани.

    Стародавні єгиптяни вважали кварц священним каменем і вирізали з нього кубки для вина. Коли вони пили з цих кубків, вони вірили, що вода в них насичується життєвою енергією.

 

 Походження кристалів кварцу

    Кристал - це прекрасна, досконала форма. Вона містить в собі гармонію, рівновагу чистоту і досконалість. Природні кристали кварцу утворюються на великих глибинах при дуже високому тиску і високій температурі з високоструктурованих водних розчинів двоокису кремнію. Вони спочивають в землі, а іноді в порожнинах, куди їх змило з більш високих пластів в результаті процесів зсуву грунту. Часто поруч з кристалами кварцу знаходять золото або срібло. Кристали кварцу і його різновиди знаходять по всьому світу. В даний час розробки кристалів ведуться в Арканзасі, Бразилії, Колумбії, Шрі-Ланці та інших країнах.

    Майже 90% земної кори складається з групи мінералів, відомих як силікати, з'єднань кремнію з киснем та іншими елементами. Найпростіший силікат - сполука кремнію з киснем - кристал кварцу. У хімії це двоокис кремнію, що має твердість 7 за шкалою Мооса. Кристал кварцу має шестигранну структуру.

 

    Кварц - це мінерал, який краще за інших протистоїть погодним умовам. Він довговічний, залишає подряпини на склі і на стали. Однак при падінні може розколотися. Звичайнісінька форма кристала - це шестигранна призма. Така будова кристала обумовлена впорядкованим розташуванням атомів.

    Формування кристалів кварцу відбувалося близько 500 мільйонів років тому, перед тим як земна кора зазнала процес зсуву, в результаті якого утворилися континенти, що існують і понині.

    Під верхнім шаром земної поверхні пухкий пісок і осадові породи при високому тиску і високій температурі проникали в тверді породи. Пісок перетворився в піщаник, а осадові породи в сланцеву глину. Пласти землі продовжували зміщуватися і стикатися. Скелі під тиском брали форму складок і наповзали одна на одну. Утворювалися гігантські тріщини, в яких відкривалися порожнини. Саме в цих порожнинах і починався процес росту кристалів. У ці порожнини просочувалася вода. У розчині присутній кремній (з піску), і кристал кварцу ріс на стінках з пісковика. При температурі від 300 до 500⁰С (температура, необхідна для утворення кристалів) підземні води, які не могли вирватися на поверхню, перетворювалися в киплячу плазму з води і двоокису кремнію. Вже утворені на той час кристали кварцу розчинялися під дією високої температури і тиску подібно до того, як в гарячому чаї або каві розчиняються шматки цукру. Залишалися клітини кристалів, а ці клітини мають пам'ять. Вони знають, хто вони і що їм потрібно робити. Отже, вони плавають в цьому киплячому розчині до тих пір, поки не знаходять свій «початок» - матрицю кристала або місце, де уцілів маленький шматочок кристала, який не розчинився. Клітини прикріплюються до цього місця і чекають, і через певний час, пройшовши через необхідні етапи розвитку, з'являється шестигранний кристал кварцу. Це зростання може пройти і за кілька тижнів, в залежності від температури і тиску. Коли температура і тиск змінюються, ріст припиняється, і тоді в цьому місці можливе утворення кілька сотень тисяч крихітних кристаликів розміром не більше нігтя.

     Якщо в землі знаходять великий кристал досконалої форми, це, без сумніву, немолодий кристал, тому що період зростання у кристалів займає багато тисяч років, і в кожному з них присутні сторонні включення. Ці включення накопичуються в кристалах тому, що зростання їх йде нерівномірно. Тисячі раз в процесі свого розвитку кристал починає, уповільнює і припиняє своє зростання. І з кожним новим відновленням зростання він захоплює ті частинки, які встигли відкластися на його поверхні, і продовжує рости на них.

    Сьогодні кварц в Сполучених Штатах знаходять, в основному, в штаті Арканзас. Існує припущення, що кристали кварцу повинні залягати поблизу Арізони. Це центр завихрення енергії місце збору метафизиков. У 1800-і роки в Каліфорнії будувалися залізниці, і було виявлено багато великих і цінних кристалів, але, на жаль, будівельники залізниць часто відкидали кристали, так як їх метою було спорудження залізниць, а не геологічні розробки. Американських робітників дуже дивувало, що китайські робітники підбирали всі кристали кварцу і направляли в Чайнатаун ​​і в Сан-Франциско, де китайські різьбярі по каменю займалися виготовленням куль з кристалів, а деякі кристали навіть відвозили в Китай, де їх завжди дуже цінували.

 

Типи кристалів

    Кристал - це тверда речовина з двоокису кремнію з упорядкованим розташуванням атомів. Порядок, в якому атоми розташовані всередині кристалу, зумовлює його гладкі зовнішні поверхні, які називають гранями, і якщо межі прозорі, через кристал можна чітко бачити. У кристалі кварцу навічно закладена симетрія гексагональної системи (в метафізиці її часто називають тригональной системою). Двоокис кремнію є складовою частиною багатьох мінералів. Саме наявність у складі двоокису кремнію робить кристал блискучим і надає йому кришталеву чистоту.

    Кристали кварцу представляють підсумок еволюції на матеріальному рівні. Шість граней кристалу кварцу символізують шість чакр, а точка завершення співвідноситься з сьомою, коронною чакрою, яка з'єднує нас з нескінченністю. Часто кристали кварцу бувають молочного кольору, непрозорі біля основи, і чим ближче до вершини, тим прозоріше. Усередині прозорих кристалів кварцу часто знаходяться включення сторонніх тіл або матові шторки.

 

Кристал кварцу з одним завершенням

     Найпоширеніший тип прозорого кристалу кварцу - це кристал з одним завершенням і шістьма гранями. Шість природно утворених граней з'єднуються разом, утворюючи гострий кінець, або вершину. Кути граней кристала не завжди поєднуються в гострому кінці. Форма і розмір кута залежать від наявності простору, який оточував кристал, коли він формувався під землею. В ідеальних умовах зростання кристала все його грані однакові.

 

Кристали кварцу з двома завершеннями

    У кристала з одним завершенням вістря є лише на одному кінці. Якщо у кристала обидва кінці мають гостре завершення, то він називається кристалом з двома завершеннями. Люди, які працюють з такими кристалами, кажуть, що вони здатні з будь-якого кінця як поглинати, так і випромінювати енергію. Об'єднуючи енергію в середині, кристал з двома завершеннями може випромінювати цю з'єднану енергію з обох кінців. На відміну від кристалів з одним завершенням, які формувалися в твердих породах, кристали з двома завершеннями формуються в м'яких глиноземний породах. В процесі зростання вони не мали обмежень і тому змогли утворити завершення на обох кінцях. Кристали з двома завершеннями допомагають досягненню подвійної рівноваги - рівноваги душі і тіла.

 

Друза кристалів

    Друза кристалів - це природне утворення з двох або більше кристалів, які виросли на одному потужному шматку гірської породи. Друза кварцу може об'єднувати до ста окремих кристалів з одним завершенням. Друза кристалів має загальну основу. У друзі безліч кристалів співіснує разом в мирі та гармонії. Вони представляють розвинене співтовариство, кожен член якого по-своєму унікальний і досконалий і всі разом вони живуть на спільній землі - основі.

 

Плаский кристал

    Такі кристали дійсно виглядають пласкими тому, що дві з шести вертикальних граней у них рази в два ширше, ніж інші чотири грані. Вони можуть бути з одним або з двома завершеннями. Широкі плоскі грані можна використовувати як передавачі або як приймачі в телепатичному зціленні і для передачі думок і повідомлень. Частота енергії плоских кристалів, завдяки наявності двох плоских граней, відрізняється від частоти енергії кристалів з будь-якою іншою будовою граней. Вони незамінні при приведенні в рівновагу двох будь-яких складових, а також чакр людського організму. 

  

Херкімерский диамант

    Херкімерскій діамант - це ще одна унікальна форма кристала кварцу. Веселі та іскристі херкімери зазвичай мають невеликий розмір, але за якістю вони вищі за інші кристали з двома завершеннями. Вони відрізняються від інших кристалів тим, що коли вони росли під землею, їм було не до чого прикріпитися. Вони виросли в рідкому середовищі у відкладеннях глинозему. Херкімери якби підвішені в рідини всередині «материнської породи» і можуть вільно рости в будь-якому напрямку. Вони були вперше виявлені в окрузі Херкимер штату Нью-Йорк. Ці іскристі кристали зазвичай з двома завершеннями, часто з крупинками андроксіліта або з веселкою всередині. Незважаючи на невеликі розміри, херкімери володіють великою силою. Це каталізатори сімейства кварцев. Діамант Херкімера здатний звільнити ваш дух і дати йому можливість зійти на нові висоти.

 

Електронний кварц

    Кристал електронного кварцу - це кристал високої якості з одним завершенням. Він може бути безбарвним або кольоровим, але він завжди прозорий, без домішок. В цьому випадку електричні імпульси завжди будуть постійними. Досконалість і прозорість електронного кристала досягається відсутністю хімічних забруднень. Коли такий кристал піддається стисненню і звільненню, він виробляє слабкий електричний розряд, який коливається або вібрує з певною частотою. Ця контрольована вібрація яка повторюється дозволила впровадити ряд технологічних досягнень в систему зв'язку.

    Коли кварцу повідомляють електричний заряд, він вібрує. Осцилятори (прилади, які використовуються в сучасному обладнанні систем зв'язку), виготовлені з кварцу, регулюють електричну енергію.

    Щоб кварц був електронним, він повинен бути абсолютно прозорим. Напівпрозорі кристали володіють кращими властивостями, ніж матові. У матових кристалах багато сторонніх включень і хімічних елементів, які впливають на їх електронну провідність. Кристали з невеликими тріщинами і надломами можуть передавати енергію. Якщо ви, тримаючи кристал проти джерела світла, нічого крізь нього не бачите, це означає, що в ньому так багато сторонніх домішок і хімічних елементів, що він не в змозі передавати вібрації.

    Найважливіша якість кристала на сьогоднішньому рівні розуміння - це його здатність приймати, передавати і посилювати вібрації тіла, душі і думок.

    Всі прозорі кристали піддаються програмуванню. Для цього краще мати кристал з одним завершенням, а не друзу з двох або декількох кристалів. Кристал з одним завершенням має одну спрямовану хвилю вібрації. Подвійний кристал, або друза, випромінює кілька вібрацій на різних частотах, подібно до того, як два або три радіоприймача, включених одночасно і налаштованих на одну хвилю, будуть створювати перешкоди і переривати один одного. Друза ж найкраще підходить для прикраси інтер'єрів приміщень і для милування нею. Друза не є ефективним засобом для використання, бо не має єдиного фокусированного джерела енергії.

    Чисті, прозорі кристали кварцу називаються електронними. Розташування атомів в певному порядку всередині кристала визначає його здатність пропускати світло. Кристали з включеннями хімічних елементів - це напівпрозорі кристали, але не прозорі. Такі кристали рідко мають здатність проводити електрику, так як сторонні включення заземляють будь-яку електричну енергію. Такі кристали малоефективні в якості робочих інструментів.

    Всередині деяких кристалів можна спостерігати вуалі, схожі на крихітні рідкісні хмари. Контури цих включень показують, де припинялось і поновлювалось зростання кристалів. Вуалі зазвичай виникають, коли зростання кристала призупиняється на 2-3 тисячі років. На гранях кристала осідає бруд і сторонні елементи, і коли при зміні навколишніх зовнішніх умов кристал починає знову зростати, він росте навколо осілих на нього частинок, і вони опиняються всередині кристалу. Якщо вуаль або інші включення нагадують тонкі хмари, такий кристал можна використовувати для роботи і гадань, так як ці слабкі, ледь помітні включення не знижують його ефективності.

    Є одна версія, за якою вважається, що енергія, яка утворюється усередині кристала, в основному не використовується, тому що вона замкнена всередині «дзеркального залу». Вібрація кристала скаче навколо шести граней і втрачає велику частину енергії тому, що не може знайти продуктивного виходу назовні. Тому, якщо ви хочете ефективно використовувати його енергію, обхопіть його пальцями, буквально оберніть пальці навколо кристала, коли працюєте з ним, тому що таким чином ви закриває плоскі грані, і вони більше не функціонують як дзеркала. Коли ви повністю охоплюєте тіло кристала руками і пальцями, він стає відображенням клітин вашого тіла і енергія отримує можливість вільного входу і виходу. Використана таким чином енергія кристала найбільш доступна і ефективна.

 

 Вібрації кристалів

    Все живе вібрує з певною частотою. Кристал теж має свою унікальну вібрацію. Шматок кристала, що лежить на столі або в будь-якому іншому місці, випускає особливу частоту. Коли ви берете в руку кристал, його вібрації змінюються. Він вже не вібрує на своїй частоті, а автоматично починає вібрувати в унісон з вашим джерелом енергії, а так як ви передаєте свою енергію кристалу, він відгукується на вашу частоту.

    Це явище можна порівняти з хором, в який раптово влилися баси, альт і сопрано. Гармонія і посилення, які повідомляє кристал, сприяють зростанню нашої інтуїції, свідомості і проникливості. Всі ваші почуття загострюються, і замість передчуття чогось, ви знаєте це.

    Якщо після вас хтось інший візьме в руку цей кристал, кристал негайно підлаштується під нову для нього частоту вібрацій. Кристал завжди буде вібрувати на частоті людини, який тримає його в руці. Трапляється, що енергії деяких кристалів занадто сильні для якоїсь людини в якийсь період часу. Якщо ви не зробите програмування кристала на те, щоб він надавав на вас позитивний вплив, він може посилити ті почуття і емоції, які володію вами в даний час. І якщо вами володіють негативні емоції, кристал підсилить їх.

Десять різних кристалів будуть, можливо, мати десять різних частот в залежності від розміру, щільності, концентрації вмісту і наявності включень в кожному з них.

 

 Кришталева куля. Використання кришталевої кулі

     Використання кришталевої кулі для підвищення рівня інтуїції так популярно тому, що це найпростіший спосіб для тренування астрального бачення. Кращим мінералом для цього є кварц в силу особливостей будови його кристалічної решітки і здатності підсилювати енергію думки. Перед спробою отримати інформацію або відповідь на питання від кришталевої кулі необхідно розслабитися і увійти в медитативний стан.

    Візьміть кришталеву кулю і потримайте її в руці, «включаючи» її. Спочатку подивіться на її сферичну поверхню, а потім подумки перенесіть вашу свідомість через поверхню в глибину кулі. Далі ви відключаєте ваші п'ять органів почуттів і включаєте шосте відчуття, або інтуїцію. Ваші п'ять органів почуттів опускаються до точки, де у вас проходить канал з'єднання з кришталевою кулею.

    Ви почнете відчувати вібрації кристала, вони підсилюють реакції в клітинах вашого тіла, які є частиною системи зв'язку. Те, про що ви хотіли дізнатися, спливе у вашій свідомості в формі видінь, тому що ваша свідомість знаходиться всередині кришталевої кулі. Ви практично намагаєтеся перемістити вашу свідомість в кристал. Уважно стежте за кристалом і переміщайте концентрацію вашої уваги всередину кристала. Часто кристал здається затуманеним. Через деякий час бачення стає більш чітким, і сам куля ніби розчиняється. Зникає все навколо, тому що до цього часу ви вже увійшли в стан трансу, в якому ви спостерігаєте бачення і чуєте голоси, але не вашими фізичними органами почуттів.

 

Програмування кристала

 

Практика програмування кристалів

    Для того, щоб скористатися позитивними властивостями кристала кварцу, як духовного знаряддя, його необхідно запрограмувати. Кращий спосіб досягти цього - взяти кристал в праву руку (рука яка дає) і покласти праву руку з кристалом на ліву руку (приймаюча рука), щоб створити між ними гарний енергетичний контакт. Інструкції передаються кристалу за допомогою розмови з ним. Уявіть, що кристал - це мікрофон, який реагує на звук. Накази віддаються голосом, тому що задіяна велика частина мозку, якщо думки передаються словами і мовою. Кристал реагує на вібрації повітря і на вібрації клітин руки. Інший аргумент на користь аудіоінструкціі замість мовчазного повідомлення: уявіть, що ви перебуваєте в кімнаті, де, крім вас, ще дуже багато людей, і ви дуже хочете пити. Якщо ви телепатичним чином надішлете думку про те, що ви хотіли б склянку води, дуже мало шансів, що хтось отримає ваше повідомлення, підійде до вас і протягне стакан води. А якщо ви висловите своє прохання гучним голосом: «Будь ласка, принесіть мені склянку води», - ваше прохання виконають дуже швидко. Те ж саме і з програмуванням вашого кристала. Висловлюйте ваші прохання або інструкції кристалу гучним голосом, і у вас буде набагато більше шансів отримати те, про що ви просите.

    Коли кристал знаходиться в контакті з рукою, він починає функціонувати на енергії, одержуваної від фізичного тіла програми. Кристал отримує вібрації, підсилює їх і передає в вигляді спіралеподібних хвиль. Ці посилення приймаються сенсорними рецепторами лівої руки і передаються в першу систему по руці в мозок, в гіпоталамус.

    Гіпоталамус - це ланцюг волокон нервового стовбура, що тягнуться вздовж емоційного центру, гіпофіза, центру задоволення і вегетативної нервової системи. Цю життєво важливу ділянку називають «щитом управління мережі тіла», тому що всі симпатичні і парасимпатичні повідомлення проходять крізь нього. Після отримання та розшифровки значень цих вібрацій через клітини тіла і далі до правої руки, яка тримає кристал. Кристал отримує те саме повідомлення, яке він передавав, він підсилює його і знову передає його, щоб почати нове коло для додаткового посилення.

    По завершенні програмування краще, якщо ви будете тримати кристал в безпосередній близькості від вашого тіла. Кристал, як програвач, постійно повторює отримані вібрації. Це означає, що поки ви на роботі, за кермом автомашини, говорите по телефону або зайняті іншою справою, кристал продовжує нагадувати вашому організму про ваш намір. Таким чином, завдання знаходиться в процесі постійного виконання, а ваші п'ять органів почуттів зайняті повсякденною роботою.

    Для того, щоб стерти інформацію і очистити кристал, візьміть кристал в праву руку, і гучним голосом накажіть кристалу очиститися і стерти з пам'яті всю пережиту інформацію.

 

Вибір кристала для програмування

    Як правильно вибрати кристал? Як визначити, який саме кристал допоможе вам? Кращий спосіб - це прислухатися до себе, до своїх відчуттів і інтуїції, і вибрати кристал, який здається вам привабливим.

    Візьміть кристал і потримайте його в руці, відчуйте його. Візьміть той кристал, який привернув вашу увагу. Нехай він полежить на вашій лівій долоні, а ви відзначте про себе, які враження супроводжують ваш контакт з кристалом. Це можуть бути кольори, звуки, зміни настрою. Слухайте кристал своїми почуттями, уявою, інтуїцією. Не буває двох схожих кристалів. Кожен кристал володіє своєю особливою вібрацією і кожен резонує по-різному. Шукайте кристал, резонанс якого відповідає резонансу вашого організму, - неважливо, якого він розміру, кольору, форми або ювелірної якості. Важливо, як ви інтуїтивно відчуваєте кристал.

    Кристал має нібито оживати в вашій руці: він вібрує і випромінює енергію. Іншими словами йому повинно бути добре з вами. Навіть незважаючи на те, що від кожного кристала виходить певна вібрація, коли ви берете кристал в руку, він починає вібрувати на вашій частоті, в гармонії з вами.

    Маленький кристал може бути потужним і ефективним за своїм впливом на вас. Якщо вам судилося мати кристал, він прийде до вас сам.

    Якщо ви хочете визначити рівень енергії в кристалі, виконайте наступне: увійдіть в стан рівноваги з собою, заспокойтеся і візьміть кристал в ліву руку. Кінчиком язика торкніться середній частині неба: в цьому місці з'єднуються енергії ваших двох акупунктурних меридіанів і загострюють вашу чутливість. Коли ви торкаєтесь язиком до цього місця і одночасно тримаєте в руках кристал, ви можете відчути збудження кристала органом або чакрою. Ви можете відчути зміну свідомості, або просто тепло, або поколювання в руці.

 

Принцип програмування кристала

    Багато хто запитує, скільки програм можна ввести в кристал? Головне, щоб не було взаємно конфліктуючих програм. Всі програми повинні надавати на вас позитивний вплив, і він має бути сфокусований в одному напрямку. Програмування кристала має більше відношення до вашій свідомості і до ваших вібрацій, ніж до кристалу, тому що кристал не є думаючою істотою, як ми. Тіло людини і її нервова система - це найскладніша система в світі, і це те, що ви насправді програмуєте. Так як кристал підсилює все те, про що ви думаєте або уявляєте собі, це дія називається програмуванням кристала.

    Наведу приклад дії кристала, запрограмованого на захист. Ви берете кристал і йдете по вулиці. Кому-то ви не сподобалися, і ця людина, можливо, скаже вам щось на кшталт «А що це за бовдур?». Ви запрограмували цей кристал на позитивний вплив, а все негативне, що оточує вас, буде розчинятися і випаровуватися, не завдаючи вам шкоди, тому негативні думки цієї людини не увійдуть в ваш організм. Вони увійдуть безпосередньо в кристал і через кристал в ваш гіпоталамус, центральний пульт нервової системи, а потім зіллються геть, будуть знищені, кинуті в яму, полетять на Сонце, щоб там розчинитися - як вам більше подобається відповідно до вашої улюбленої техніки.

     Гіпоталамус перебуває в самому захищеному місці вашого організму, між правою і лівою півкулями мозку, майже в центрі, за «третім оком». Він дуже добре захищений, тому те що відбувається у вашому організмі, спочатку проходить через нервову систему, а нервова система підпорядковується гіпоталамусу, який знає, як вчинити з кожної інформацією, куди її послати і де її зберегти. Кристал запрограмований на прийом тільки позитивної інформації, все буде передавати гіпоталамусу. Майже все, про що ви просите гіпоталамус, відбувається автоматично, тому образи, що містять шкідливі думки, не входять до системи вашого організму, і не зберігаються в клітинах, і не накопичуються в банку пам'яті вашої підсвідомості.

    Говорити з гіпоталамусом безпосередньо надзвичайно важко, але ви можете легко спілкуватися з ним через кристал, який є ефективним і чутливим методом програмування вашого організму на здоров'я, щастя і успіх. Кристал підсилює і посилає ваші прохання в «електронне» повідомлення. Це повідомлення передається як безліч сигналів в ваш гіпоталамус, в кожну клітинку вашого організму і в вашу підсвідомість. Всі частини вашого тіла отримують це повідомлення одночасно і розуміють, що означають всі ці сигнали. Вони не тільки розуміють, а й мають здатність до розшифровки цих сигналів. Ваше тіло є прекрасним приймачем цих повідомлень (як радіоприймач). Єдине, чого немає у організму, це підсилювача. Тіло людини схоже на високоефективну антенну систему. Ваша свідомість - це настройка. Ви можете вибрати канал і налаштуватися на нього. П'ять органів чуття (зір, слух, нюх і т.д.) можна порівняти з телевізором. Чого у вас немає, так це підсилювача, щоб посилити всі повідомлення, які надходять вам. Це робить кристал. Він підсилює міць розуміння і направляє її в вашу свідомість, так що ви починаєте усвідомлювати думки, проблеми здоров'я, невирішені питання і т.д. - всю інформацію, яка була присутня в вашому організмі, але ви про це не знали. Коли кристал запрограмований, він має здатність доставити цю інформацію в вашу свідомість.

 

 

Очищення кристалів

    Існує багато точок зору з очищення кристалів. Покладайтеся в цьому на ваші відчуття і інтуїцію. Якщо ви відчуваєте, що ваш кристал необхідно очистити, зробіть це (див. Семінар «Методи очищення кристалів»).

    Після роботи з кристалом під час лікувальних процедур не рекомендується його відразу піддавати дії холодної води. Кристал під час роботи виділяє багато енергії. Він може нагрітися і стати теплим, не гарячим, але дуже теплим. Якщо ви опустите його в холодну воду, його енергія швидко вийде. Кристал піддасться термальному шоку. Так як кристал не розширюється і не змінює свою форму під дією тепла або холоду, він може розтріскатись в декількох місцях.

    Кристали люблять бути на сонці, тому що вони самі променисті джерела енергії. Це чудовий спосіб відновити їх енергію. Вам час від часу треба підставляти їх під сонячні промені.

 

 Чужий дотик до вашого кристалу

    Багатьом людям не подобається, коли хтось сторонній бере їх кристал. Вони бояться, що кристалу можуть передати негативні вібрації. Як правило, немає нічого страшного, коли кристал бере звичайна людина. Але якщо цей хтось є людиною, досвідченою в програмуванні і використанні кристалів, він може закласти послання в ваш кристал. Він може внести в кристал свої думки, і ці думки будуть передані через ваше тіло, вашу свідомість, ваш банк пам'яті підсвідомості і через усі клітини вашого організму. Тому, якщо людина, налаштована до вас вороже, візьме в свої руки ваш кристал, вам необхідно очистити і освітлити кристал, тому що у вас не буде твердої впевненості в намірах цієї людини. Якщо ж у вас все-таки виникли сумніви, сполосніть ваш кристал під проточною водою, потримайте під сонячними променями, накажіть йому очистити пам'ять - подібно до того, як ви стираєте старий аудіозапис.

 

Медитація і кристали

     Кристал кварцу - прекрасний помічник у медитації, так як він має здатність пройти крізь павутину думок і налаштувати вас на ваше вище «Я». Візьміть очищений кристал і «зарядіть» його, привівши в рівновагу свій організм, потім піднесіть кристал до вашого «третього ока». Запрограмуйте його на ціль, до якої прагнете. Ви можете зарядити кристал, фокусуючи в нього ваші бажання. Коли через кристали кварцу проходить енергія, вони гармонізуються, зберігаючи при цьому природну рівновагу. Якщо енергія користувача кристалу не збалансована, кристал, завдяки своїй природній особливості, скоректує і врівноважить будь які енергії, які користувач передає через кристал. Ви можете підсилити здатність кристала до гармонізації, якщо будете говорити з ним і просити збалансувати ваші енергії.

    Природне завдання мінералів полягає в створенні досконалої рівноваги і гармонії. Використовуйте ваш кристал, щоб з його допомогою досягти зміненого стану мислення для отримання доступу до інформації, про яку ви без цього ніколи б не дізналися. Використовуйте кристал як фокусуючий інструмент для досягнення спокійного медитативного стану. Цей змінений стан свідомості (який іноді називають станом трансу) дозволяє вам заглибитися в накопичені і збережені матеріали вашої підсвідомості для того, щоб отримати відповіді на питання або доступ до інформації. Цей стан трансу може також зробити вас чутливим до певних ефірним вібрацій, так що ви зможете «заглянути» в минуле або в майбутнє.

    Існує техніка медитації, яка допоможе вам отримати користь з енергії кристала. Вона називається «затягування петлі». Сядьте так, щоб вам було зручно, і тримайте в руках кристал. Щоб «затягнути петлю» в медитації, тримайте кристал між правою і лівою рукою так, щоб пальці обох рук торкалися кристала для кращого електричного контакту. Енергія виходить з правої руки в кристал, який підсилює її, і передає в ліву руку, і далі енергія рухається вгору по руці. Потім ця енергія потрапляє в гіпоталамус і через мережу пульта управління в нервову систему. По нервовій системі енергія проходить через все тіло, потім опускається по правій руці в кристал для повторного посилення, як би робить петлю. Ось чому цей метод називається «затягування петлі».

 

 Цілительство і кристали

    Коли людина страждає, в його тонкому тілі утворюється слабке місце, за яким може послідувати хвороба. Тонке тіло - це невидима оку ефірна субстанція, яка простягається на відстань 12,5 - 15 см від фізичного тіла. Воно невидиме, бо вібрує з частотою, недоступною для п'яти органів почуттів. За допомогою добре налагодженого кристала цілитель може допомогти звільнитися від негативних ділянок в цьому енергетичному тілі, дозволяючи тим самим фізичному тілу повернутися в стан цілісності. Цілителі використовують кристали тому, що кристали - це найбільш чітко організований стан матерії з усіх існуючих в природі. Кристал має чітку і ясну структуру, правильну форму і вільний від недосконалості і недоліків. Один з методів, який рекомендується цілителями, полягає в тому, щоб налаштуватися на енергетичне поле кристала, направляючи енергію в кристал, даючи йому команду вилікувати пацієнта. Коли ви відчуєте, що кристал заряджений, уважно огляньте тонке тіло або ауру людини і, володіючи чутливістю до місць прояви очевидного дисбалансу, направте туди цілющу енергію. Доброю точкою відліку є серцева чакра, де за допомогою візуалізації можна визначити проблему, яка відчуватися буде на інтуїтивному рівні. Потім струсіть кристалом, як батогом, звільніть негативне з тонкого тіла.

    Цінність цілющого кристала полягає в тому, що він може взяти любов з серця цілителя і посилити її настільки, що з нього в процесі лікування буде виходити концентрований потік енергії. Кристал працює майже так само, як лазер: він збирає розсіяні промені енергії і фокусує їх. Якщо лікування проводити з любов'ю, кристал об'єднує енергії свідомості і зводить їх до форми, яка чітко заповнює прогалину в життєвої енергії людини яка зцілюється.

    Щоб ефективно використовувати кристал, необхідно відключити розум, для того, щоб ви могли увійти в медитативний стан і інтуїтивно налаштуватися на енергії, сфокусовані передавачем кристала. Краща порада - прислухатися до своєї інтуїції. Повертайте кристал проти годинникової стрілки, витягаючи біль, потім струсіть кристал, щоб позбутися від некорисних вібрацій.

    Якщо ви хочете вибрати кристал для зцілення, вибирайте той, який вам зручно тримати в руці, або той, який ви інтуїтивно відчуєте. Розмір кристала не так важливий. Важливим є те, що ви відчуваєте, тримаючи кристал.

 

 Техніки зцілення кристалом

    Існує багато способів використання кристалів в зціленні. Метод, який вельми успішно застосовується багатьма цілителями, полягає в наступному.

    Тримайте цілющий кристал в лівій руці і ведіть його уздовж тіла, утримуючи на відстані 2,5 - 5 см над тілом, не торкаючись кристалом до тіла до тих пір, поки не виявите проблемну ділянку. Кристал посилить будь-які зміни в магнітному полі аури, так що ви легко відчуєте їх. Джерело проблеми знаходиться там, де ви відчуваєте зміну енергії, що виходить від кристала. Коли джерело проблеми виявлено, кристал слід прикласти до фізичного тіла в цьому місці.

    Далі, перекладіть кристал в праву руку і, злегка вібруючи його, доторкніться до тіла в місці, де були проблеми. Пацієнт не повинен відчувати болю від прикладення кристалу. При зціленні кристалом виникає електричний заряд. Цілитель автоматично відчуває цей заряд і те, що відбувається в тілі пацієнта. Однак навіть слабкий електричний поштовх від енергії кристала кварцу, введений в фізичне тіло пацієнта, викликає певні реакції тіла, тому тривалість цієї процедури не повинна перевищувати 4 - 5 хвилин.

    Вібруйте кристалом кварцу для того, щоб привернути увагу клітин тіла. Якщо ви просто прикласте загострений кінець кристала до тіла і будете тримати його нерухомо, клітини тіла відзначать це як простий тиск і не звернуть на це увагу.

    Найважливіше - це донести послання до підсвідомості і до клітин тіла, тому що вони контролюють зцілення. Банк пам'яті підсвідомості контролює вашу імунну систему, травлення, дихання, кров'яний тиск і т.д. - всі незалежні від волі дії, які є частиною вегетативної системи.

    І нарешті пригладьте ауру так, як ніби ви вичісувати з неї невидимі бруд і сміття, проводячи кристалом в 7,5 - 12,5 см над тілом. Процедура акупрессури не повинна тривати більше 4 - 5 хвилин. Важливий аспект зцілення - це віра і довіра. Віра клітин тіла пацієнта в то, що хтось допомагає їм.

    Коли пацієнт не довіряє, або коли доктор йому не подобається, не слід чекати хороших результатів від лікування.

 

Як і чому кристал кварцу допомагає тілу?

    Як уже було згадано, через тіло проходять електричні потоки. Це одна з основних причин, чому кристал кварцу є таким ефективним цілителем. Він генерує електричний потік з рук і тіла цілителя, підсилює його і передає цей посилений потік в тіло пацієнта. Багато хвороб і проблеми фізичного тіла - це результат блокування енергії.

Один шлях – це передача слабкої електричної енергії в тіло, туди, де вона необхідна.

Інший шлях – це посилення позитивного програмування, яке покращує самопочуття і життя в цілому. Використання кристала стимулює тіло до підвищення імунітету для досягнення кращого стану здоров'я. Останні дослідження показують, що імунна система може вмикатися і вимикатися за допомогою зовнішніх впливів. Душевне ставлення грає величезну роль в цілительстві.

    Ядром імунної системи є інтерферон. Організм виробляє його для боротьби з хворобами та інфекціями. Інтерферон - це клітинний протеїн, який виробляється як зворотне почуття і діє з метою запобігання розмноження інфекційної вірусної форми, в межах інфікованої клітини. Зміст інтерферону збільшується при певних впливах. Клінічні дослідження показують, що організм може виробляти інтерферон, природню імунізуючу речовину за допомогою контролю думки і сили волі. Використання кристала кварцу в зціленні значно посилює здатність мозку впливати на цілющий процес.

    Коли людина приймає негативні думки, а потім як наслідок у нього виникає негативна емоційна реакція, в частоті мозкових хвиль спостерігаються зміни. Якщо ви зрозумієте, що таке мозок, і яка його електронна природа, вам буде легше свідомо змінити своє життя і посилити зцілення вашого життя і життя інших. Кристал підсилює всі ваші думки, тому дуже важливо усунути образ негативного мислення.

    Мозок людини генерує електрику. У людини є близько 20 мільйонів клітин мозку, кожна з яких здатна нести електричний заряд. Кожна клітина містить аксон, який функціонує як електричний заряд; аксон, який функціонує як нейрон, який виносить електричні імпульси з клітки назовні і в інтервалі між однією і дванадцятьма передачами називається дендритом. (Дендрит - це протоплазмова розширення нейрона - зазвичай кілька на кожен нейрон. Його функція полягає у встановленні хімічних і електричних систем зв'язку з іншими нервовими клітинами). Коли клітини мозку відпочивають, кожна клітина має потенційну електричну силу, яка називається електричною напругою. Коли ці ж самі клітини стають активними, вони звільняють потенційну енергію, і генерується електричний потік, який несе повідомлення іншим нервовим клітинам.

    Ритми мозкових хвиль були згруповані в чотири основні категорії: альфа, бета, тета і дельта.

    Ставлення, або віра в лікування, грає величезну роль в процесі зцілення. Воно може значно прискорити зцілення, яке проводиться на рівні альфа. Помічено, що у людей, які функціонують на рівні альфа, сильніше імунна система, і вони набагато швидше одужують як самі, так і коли лікують інших. Перебування в стані альфа і проектування зцілення або енергії кристала йдуть рука об руку.

Для замітки:

Дельта – найповільніша частота мозкових хвиль (від 0 до 4 ц / с). Виявляється тільки під час глибокої фази сну, в стані коми або коли людина під наркозом.

Тета – (від 7 до 14 ц / с). Асоціюється з сонливістю, млявістю, з засвоєнням інформації та процесом творчості. Тета присутній у людини розслабленого, у мрійника або фантазера. Може проявитися під час періодів глибокого проникнення в суть чого-небудь, або душевного підйому. Найкращий час для ефективного програмування кристалів на зміни і зцілення - це тета-активність.

Альфа (від 7 до 17 ц / с). Бажано володіти саме цим рівнем, так як він виключно сприятливий для душі і тіла. Оновлення та самозцілення прискорюються, а стрес мінімізується.

Бета – більше 17 ц / с - категорія бета. Цей рівень активності асоціюється зі станом готовності, раціональною і аналітичною поведінкою. Цей рівень відповідає стану стресу.

 

 Чакри і кристал

     Система чакр розташовується вгору і вниз по всій довжині хребта, від кореневої чакри до коронної (вінцевої) чакри. Кожна чакра має свою дину хвилі і колір. Енергія з чакри виходить хвилями або потоками. Чакри виглядають як поглиблення у вигляді блюдця або як вихори на поверхні. Кожна чакра - це вихор енергії. Чакри безперервно обертаються, поки триває життя. Чакри обертаються і впускають в тіло енергію, і ця енергія наповнює клітини тіла життєвою силою. Ця енергія потім поширюється через силове поле (ауру), яке оточує тіло. Приплив енергії з чакр необхідний для існування фізичного тіла. Якщо чакри не врівноважені або якщо енергії блоковані, основна життєва сила сповільнюється. Людина може відчувати апатію, втому, негаразди з оточуючими або депресію.

    Причина, завдяки якій кристал кварцу такий ефективний в зрівноважуванні і збудженні чакр, полягає в його електриці. Електронний кварц відгукується на електрику, яка курсує по тілу, і якщо ця енергія слабка і інертна, то постійні спрямовані електричні вібрації кварцу допоможуть гармонізувати, врівноважити і стимулювати ці енергії. 

    Деякі цілителі вважають за краще розміщувати шматочки кварцу прямо на чакри, інші обертають кристал кварцу в 5 см над чакрою, не торкаючись фізичного тіла. (Напрям, в якому ви обертає кристал, менш важливий, ніж ваш намір. Повертайте так, як підказує інтуїція.) Можна просто покласти кристал кварцу на будь-яке місце тіла, де відчувається біль або дискомфорт.

    Можна починати сеанс зцілення скануванням кожної чакри кристалом, що знаходиться в лівій руці. Це загострює чутливість до виявлення блокувань або холодних плям в енергетичних точках.

    Проведіть кристалом уздовж тіла від верхівки голови до пальців ніг. Кристал слід тримати на відстані 2,5 - 5 см від тіла. Налаштуйтеся на відчуття тепла, холоду, опору або легкого поколювання. Ефективний спосіб усунення блокади - це ніжне масажування кристалом чакри або легке обертання його над чакрою. Іноді позитивний ефект настає від накладання кристалів на кожну з семи основних чакр.

    Перед остаточним завершення сеансу знову злегка «причешіть» тіло спереду і ззаду, щоб очистити чакри від будь-якої небажаної енергії, яка може перешкодити зціленню і запечатати чакри.

     Все живе випромінює енергію, яка називається аурою. Аура складається з шарів, і схожа на міхур різнобарвного світла, який виходить від фізичного тіла. Повільний, прямий потік електричної енергії проходить по вашому тілу через нервову систему. На цей потік впливають або блокують його певні умови, такі як хвороба, поранення або навіть тривога. На нього можуть також впливати зовнішні електромагнітні силові поля (тому непогано носити на собі програмований кристал з метою протидії негативним ефектам цих силових полів). Незважаючи на те, що аура може бути розташована на відстані навіть 3 - 4 м, її основна активна частина зосереджена в шарі, розташованому на відстані 5 - 35 см. Тому кристал слід розташовувати близько до тіла, так, щоб він міг активізуватися електронним полем від потоку енергії в аурі. Цілитель сканує ауру, щоб виявити проблемні місця. В аурі, як і в чакрах, є заблоковані енергетичні потоки або місця, які потрібно стимулювати енергією кристала.

    Коли ви використовуєте кристал для зцілення, у вас виникає питання: чи треба його попередньо програмувати. Немає необхідності програмувати його заздалегідь, просто в процесі зцілення думайте, якої мети ви намагаєтеся досягти, і концентруйте ваші добрі наміри. Якщо ви будете програмувати кристал, він буде призначений особисто для вас. Навряд вам захочеться передати в клітини тіла пацієнта інформацію, яка призначена тільки для вас. 

    В процесі самозцілення ви можете або носити кристал, запрограмований вами на зцілення, або використовувати його для самомасажу. Масажем ви посилити накази, які ви посилаєте клітинам вашого тіла. Запрограмований кристал відгукується на вашу силу думки. Єдине, що активізує кристал - це внесена в нього вами програма на зцілення.

    Корисно носити кристали на собі. Коли ви не спите, носьте ваш кристал на області сонячної чакри.

 

 Кристали і сон

    Найкраще зцілення фізичного тіла відбувається в процесі сну. 70 - 90% випадків зцілення може відбуватися під час сну, тому що свідомість не втручається в цей процес.

    Найкращий час для програмування вашого кристала на зцілення в період сну - це час, коли ви занурюєтеся в сон. Поговоріть з кристалом, коли ви перебуваєте в стані між сном і неспанням (це називається гіпнотичним станом). Програмування кристала саме в цей час надасть найбільший вплив на вашу підсвідомість.

    Покладіть кристал на ліве зап'ястя. Підсвідомості легше встановити зв'язок з кристалом, коли він торкається вашої шкіри.

    Кристал для сну контролюється вашим розумом. Кристал посилить те, що ви запрограмуєте в нього. Ви можете запрограмувати кристал на самозцілення і на отримання енергії. Вам треба перепрограмувати свою підсвідомість. Ви повинні дістатися до нього, інакше підсвідомість буде продовжувати підтримку попереднього програмування. Ви повинні хотіти видужати. Вам потрібно пробратися через п'ять органів до підсвідомого розуму, який знає, як змінити дійсність.

    Ми проводимо приблизно третину життя уві сні. Деякі вважають, що це втрачений час або витрачений даремно час, тому що свідомий розум не пам'ятає, що відбувається в цей період. З кристалом для сну ви можете підключитися до цього аспекту свого життя і використовувати інформацію, отриману уві сні, для поліпшення вашого життя. Якщо ви запрограмуєте прозорий кристал кварцу на зміну або поліпшення ваших сновидінь, ви напевне відзначите поліпшення якості сновидінь і будете краще запам'ятовувати сни.

    Кристал слід прикріпити до лівого зап'ястя так, щоб він був якомога ближче до тіла, особливо в області пульсу. Можна запрограмувати кристал на сон таким чином, що він назавжди захистить вас від нічних кошмарів.

    Багато хто програмує кристал на те, що хоче побачити уві сні. Можна таким чином отримати відповідь на важливе питання уві сні. Не турбуйтеся, якщо ви не отримаєте відповідь відразу або не зможете вранці згадати сон. Іноді це прийде до вас в той же день, але пізніше, або через кілька днів.

 

 Практичне застосування кристалів

    Використання кристалів кварцу може значно поліпшити якість життя кожної людини. Програмуванням кристалів на певну мету ви можете прибрати перешкоди і позбутися від проблем у всіх сферах життя.

 

1) Виявлення втрачених предметів за допомогою кристала

    Тримайте кристал в лівій руці і говорите з ним. Кристал посилить вашу чутливість до вібрацій втраченого предмета, на який ви намагаєтеся налаштуватися. Ці вібрації служать маяком і допомагають вам виявити, що ви шукаєте. Просіть кристал допомогти вам у виявленні того, що ви шукаєте.

 

2) Самовдосконалення з кристалом

    Ви можете запрограмувати кристал на надання вам допомоги в таких питаннях, що стосуються здоров'я, як позбавлення від зайвої ваги, позбавлення від звички до паління. Спробуйте запрограмувати кристал, скажіть йому: «Я кинув палити. У мене абсолютно зникло бажання палити ». Носіть кристал на шиї або тримайте в кишені, і коли вам захочеться викурити сигарету, доторкніться до кристала і відчуйте, що бажання палити зникає. Носіння кристала допомагає вам досягти стану підвищеної свідомості - стану отримання задоволення від життя. Відомо, що кристали стимулюють або схиляють до стану ейфорії. Поясненням цьому факту є те, що вони внаслідок постійної спрямованої частоти вібрації можуть допомогти посилити і відрегулювати вібрації вашого тіла.

 

3) Для успіху в бізнесі

    Сьогодні багато бізнесменів починають налаштовувати підсвідомість на допомогу в укладанні більш вигідних угод. Багато хто тримає на робочому столі кристали як прес-пап'є. Перед укладанням угоди або прийняттям рішення вони кладуть руку на кристал. Контакт з кристалом підвищує почуття інтуїції, повідомляючи їм правильну відповідь, як вчинити в даній ситуації.

 

4) Секс і кристали

    Кристал допомагає стерти старе, негативне програмування щодо сексу. Залежно від того, що у вас в думках, секс може бути прекрасною і красивою дією.

 

5) Зцілення тварин кристалом

     Запрограмований кристал може бути дуже ефективним в лікуванні домашніх улюбленців. Коли ви запрограмований кристал повісите на шию свого домашнього улюбленця (наприклад, собачки), в клітини тіла собаки буде безперервно надходити повідомлення. Це буде безперервна ментальна терапія, яка активізується кристалом на її тілі. Лікування буде ефективним, тому що ми віримо в успіх, і тому, що між господарем і домашнім улюбленцем існує любов і зв'язок. Тварині не потрібно було думати. Клітини її тіла відгукувалися на віру і зв'язок з господинею.

 

6) Захист від низькочастотних коливань кристалами

     Дуже важливо знати людський організм і його електронну мережу. Тіло людини на 75 - 80% складається з води, а вода - один з основних провідників в електронному (електричному) використанні. Тіло - це ефективний приймач.

     Ми всі відкриті для прийому хвиль різної довжини. Це є причиною нервових розладів і психічних захворювань. Відомо, що хвилі низької частоти перешкоджають функціонуванню імунної системи і руйнують її. Джерелами низькочастотної хвильової радіації є високовольтні лінії. Всі машини «швидкої допомоги» і пожежні машини видають крики, чутні або нечутні, які можуть бути несприятливими для здоров'я. Радіацію випромінюють кольорові телевізори і мікрохвильові печі. Ми постійно занурені в море радіоактивних хвиль. Іноді ці вібрації виразні, як під час телефонної розмови або при налаштуванні радіоприймача. Наші тіла приймають ці хвилі, і вони впливають на нас. Ці вібрації шкідливі для здоров'я. 

Використання кристалу може допомогти захистити вас від впливу цих хвиль. Кристал, запрограмований на прийом тільки корисних вібрацій, добре весь час мати при собі.

 

8) Навчання з кристалом

     Кристал кварцу може бути прекрасним помічником в запам'ятовуванні нової інформації. Кристал може обробляти інформацію голографічно, як комп'ютер, який зберігає і обробляє інформацію по частинах.

     Стародавні люди в Атлантиді використовували кристал для накопичення і збереження інформації. Він зберігає і відновлює знання в цілому, цілі мислеформи. У давнину люди могли подумки переносити свої знання цілком і повністю в природне Мікрокомп'ютерний поле кристала. Коли їм було потрібно відновити в пам'яті цю інформацію, вони налаштовувалися на кристал і збережені кристалом знання вдягалися в справжні поняття. Студент може вивчати математику, мистецтво, науку за допомогою «кристалічного комп'ютера». У «кристалічному комп'ютері» програма накопичених і збережених мислеобразів предметів. Коли студент налаштовується на комп'ютер, вони обидва можуть легко обробити величезний обсяг інформації.

 

 Кристали кварцу для духовного розвитку

     Кристал кварцу - це прекрасний інструмент для чіткої орієнтації вашого вищого «Я» і його мудрості для надання вам допомоги в повсякденному житті. Кристал - це джерело досконалої форми, кожен з кристалів має свою частоту вібрацій для фокусування ваших позитивних мислеформ. Кристал може стати більш досконалим і більш відповідальним за свої дії. Вони ведуть нас по шляху духовного розвитку. Медитація і молитва стимулюють шишковидну залозу ( «третє око»). Тримаючи кристал в лівій руці під час медитації, ви підсилюєте частоти і енергії шишкоподібної залози. Невеликий кристал, поміщений на лоб в області «третього ока», є потужним зарядним пристроєм для медитації. Медитація з кристалом кварцу спонукає розвиток ясновидіння і надчутливості.

     Кристали допомагають духовному розвитку своїм райдужним світлом. Обвяжіте кристал шнуром і підвісьте навпроти вікна так, щоб сонячне світло, що проходить через нього, висвітлювало вас всіма кольорами веселки. Можете також візуалізувати промені світла, що проходять через кристал.

     Світло стимулює ваше ефірне тіло і підвищує захисні властивості вашої аури проти негативних впливів. Світло також підвищує рівень вашої свідомості. Кристали кварцу є кристалізованою енергію світла і світловими частотами. Звичайна людина - це ще не настроєна рухома кристалічна система. Ви за допомогою кристалів можете налаштувати ваше тіло так само, як ви гармонізіруете мелодію або налаштовуєте скрипку.

 

 Міфи про кристали кварцу

    Кристал кварцу - самий чудовий інструмент для вдосконалення людського розуму, тому що ви отримуєте від нього зворотний зв'язок. Деякі вчення схиляють вас до переконання, що це не людський розум, а те, як ви покладете кристал - догори ногами, правою межею вгору або вниз і т. п., є причиною його впливу. Але важливе не це. Важливим є те, що ви вчитеся використовувати ваш власний розум для фокусування вашої мети. Ви контролюєте свої думки і вчинки. Кристал лише посилює те, про що ви його просите. Теорії щодо того, що кристал має силу, служать для применшення власних сил людини. Це виглядає так, ніби людина віддає свої сили, щоб залежати від якогось предмета, шматочка мінералу. Необхідно провести межу між свідомістю і кристалом для того, щоб привести в рух його енергії з метою зміни вашого життя.

 

Повернення в минулі життя з кристалом

     Існує кілька різних пояснень щодо минулих життів. Одне з них - це, коли ви входите в банк пам'яті підсвідомості, ви відроджуєте і поділяєте досвід, який мав ваш давно померлий родич, наприклад, прадід. Це можна пояснити тим, що «чутлива» людина здатна читати матеріали акаші з метою отримання цієї інформації. Матеріали акаші можна порівняти з величезною аурою, яка оточує Землю, де міститься вся пам'ять, весь досвід, всі вібрації. Ця гігантська аура служить величезною бібліотекою, де міститься вся інформація про все, що коли-небудь відбувалося в цьому світі.

    Інше пояснення йде від концепції, що ви як душа, вирішили інкарніровать у багато життів, щоб засвоїти уроки, для того, щоб стати Божественною істотою. Якщо в реальному житті ми засвоїли необхідну програму і здали іспити в школі під назвою «Земля», ми перейдемо на наступний щабель зростання. Ми засвоюємо те, що нам належить засвоїти, а потім беремо цей досвід для подальшого життя. Кожне життя може бути краще і доставляти більше задоволення.

    Якщо ця теорія вірна, наш банк пам'яті підсвідомості зберігає весь досвід того, що коли-небудь відбувалося з нами. Тому у нас певні характерні особливості, певні дії і певні реакції.

    Кристал може допомогти нам налаштуватися на цю інформацію. У медитації він в першу чергу надасть інформацію про інші життя, які прожили ви. Перед медитацією сформулюйте питання про життя або про досвід, про який ви хотіли б отримати інформацію. Він повинен бути чітким, логічним і зрозумілим. Ви починаєте медитацію і відключаєтеся від ваших п'яти органів почуттів. Потім ви входите в більш розслаблений стан з кристалом.

    Таким чином, ви можете отримати специфічні відповіді на питання. Ви сформулювали питання в вашій раціональній логічній свідомості і перевели його в банк пам'яті підсвідомості. Підсвідомість випустить інформацію з клітин, де вона зберігається. Кристал посилить ці електронні сигнали. Цей процес можна порівняти з отриманням радіопередачі з вашої душі, але гучність настільки низька, що ви не чуєте голоси. Використовуючи кристал, ви можете посилити гучність і налаштуватися на проникнення або спогад більш чітко. Потім у вас можуть виникнути бачення, ви спостерігаєте сцени, і ви готові заприсягтися, що ви дійсно там і переживаєте цю ситуацію. Бачення будуть виразні і зрозумілі. Ми часто не можемо впоратися з тим, що ми чинимо по відношенню до інших, і як інші діють по відношенню до нас. Вам стає не по собі, коли ви проходите через досвід минулих життів або бачите себе в ситуації, де вас катують або полюють на вас.

    Використання кристала для проживання минулих життів і травматичних подій допомагає нам залікувати старі «рани» і прибрати перепони, звільняючи шлях для подальшого розвитку.

 

Знамениті люди і кристали кварцу

    Томас Едісон (1847 - 1931) здобув популярність завдяки роботам в області електрики, але його цікавили питання життя після смерті, незвичайні явища і кристали. Їх він використовував для творчого мислення. Кристали допомагали йому налаштуватися на праву, духовну півкулю.

    Зазвичай перед тим, як винайти щось, винахідник подумки візуалізує це предмет або дію. Те ж саме відноситься до багатьох композиторів, які говорять, що наявність при собі кристала допомагає їм почути музику, і їм треба лише записати її.

    Іншою відомим людиною, який відзначав цінність кристалів кварцу, був англійський поет і письменник Вільям Батлер Йитс (1865 - 1939).

    Жорж Санд (1804 - 1876), французька письменниця, яка прославилася не тільки своїми любовними романами, теж використовувала кристал. У дитинстві вона виявила здатність бачити картини в кришталевій кулі.

    Письменниця Еліс Бейлі (1880 - 1949) так говорила про кристали в своїй книзі «Езотерична психологія»: «В світі мінералів існує Божественний план, який захований в геометричну форму кристала. І якщо ви здатні розгадати історію кристала, ви покриєте себе Божественної славою ».

 

Талісмани з кристалів кварцу

    Якщо ви хочете виготовити кулон з кристалом, металом для скріплення кристала і для ланцюжка має бути срібло. Тільки срібло може торкатися кристала. Це класичне і традиційне твердження. Не існує кращого металу для передачі електрики, ніж срібло. Ланцюжки повинні бути досить довгими, щоб кристал перебував на рівні між серцевої чакрою і чакрой сонячного сплетіння. Ці ділянки тіла містять велику частину сили і енергії, і кристал, поміщений в цю область, найкращим чином підвищить ваші природні здібності.

    Запрограмований кристал кварцу, розташований в області між серцевої чакрою і чакрою сонячного сплетіння - найпростіший і ефективний спосіб постійного постачання клітин вашого тіла корисної енергією і позитивним програмуванням.

    Срібло важливо для підсвідомості. Воно має на неї вплив більше, ніж будь-який інший метал. Срібло пов'язано з Місяцем і водою. Місяць впливає на нашу підсвідомість, а вода підтримує життя. Кристал схожий на заморожену воду. Його називають «священним льодом». Золото і Сонце пов'язані з комерцією і денними турботами. А Срібло і Місяць пов'язані з ніччю, з підсвідомістю, інтуїцією і містицизмом.

    Кристали - це більш ніж прекрасні зразки порядку у Всесвіті. Вони також є підсилювачами вселенських сил і можуть бути використані для видозміни, акумулювання і напрямку потужних розумових, духовних і душевних енергій.

    Ви отримуєте те, про що думаєте. Ви, мабуть, знайомі, з позитивними твердженнями, і знаєте, як вони впливають на ваше життя. Вони діють завжди. Різниця лише в тому, наскільки швидко або наскільки повільно вони спрацьовують. Використовуючи пристосування з кристалами, ви можете навчитися скорочувати час і зусилля.

1) Одне з пристосувань, яке ви можете використовувати, – це чарівний жезл атлантів, який з успіхом застосовується в лікуванні. В процесі лікування енергія від жезла використовується для зняття енергетичних блокувань біомагнітного поля людини. Це забезпечує збалансовану форму життєвої енергії тіла. Усунення енергетичних блокувань забезпечує рівновагу, в той час як тіло фактично самоісцеляться.

    Енергетичний жезл атлантів - це дуже простий інструмент, який неважко виготовити. Використовувана енергія є природною, дія її дуже проста.

    Основа - це пустотіла мідна трубка з мідною кришкою на одному кінці. З протилежного боку закріплений кристал кварцу розміром від 2,4 - 2,5 см в діаметрі і від 3,75 - 7,5 см в довжину. Верхівка кристала повинна мати прозорі без зазубрінок грані. Зовні трубка покрита шкірою, натягнутою по спіралі. У деяких лікувальних жезлах кристали вставлені в обидва кінці трубки, в інших - один кристал, а інший кінець трубки закритий кришкою.

     Мідна трубка служить акумулятором або лійкою, шкіра є ізолюючим матеріалом, а кристал кварцу діє як перетворювач енергії, конденсатор і фокус для променя енергії. У жезлі немає рухомих частин. Єдине, що рухається через енергетичний жезл, - це енергія, сила і ефективність якої залежить від оператора. Як тільки процес виготовлення буде завершений, жезл починає випромінювати енергію у всіх напрямках з кристала. Коли користувач фокусує жезл, направляючи його і визуализуючи, в цьому напрямку концентруються біло-блакитні промені енергії, що виходять з кристала. Інтенсивність і відстань променя визначається думками, посилюється емоціями оператора.

    Це пристрій може додавати більший обсяг акуратно сфокусованої енергії на короткі або довгі відстані практично негайно. За допомогою цього інструменту енергія кристала в руках досвідченого оператора здатна проходити через простір і час, трансформуючи енергію і речовину на субатомному рівні.

    Кристалічний жезл - це мініатюрний лінійний прискорювач. Це сверхатомний генератор частинок довжиною в 30 см. Основне застосування - це приведення в рівновагу людей, рослин, тварин, забрудненого повітря, їжі, води.

2) Інша дивовижне пристосування, яке можна виготовити – це обруч атлантів з кристалом кварцу. Це пристосування для посилення думок. Воно складається з мідного обруча з срібним диском, на який кріпиться прозорий гострий кристал кварцу. Він фокусує і посилає думки в певних напрямках в залежності від бажання оператора. Кристал кварцу разом з мідним обручем і срібним диском діє як конденсатор для накопичення і зберігання енергії і як перетворювач для зміни її форми. Думки і мислеформи перетворюються зі швидкістю світла в промені, які надсилаються одержувачу через відстань і через час. Одержувач знову перетворює потік часток в мислеформи, думки і емоції. Це схоже на принцип, який лежить в основі радіоприймача і телевізора, за винятком того, що це пристосування з кристалом набагато простіше.

    Це пристосування підсилює духовні враження і в багатьох випадках може бути надзвичайно корисним. Воно посилює всі без винятку думки і емоції, навіть негативні, тому поки ви не придбаєте досвід поводження з ним, переконайтеся в тому, що ваші думки і емоції носять виключно позитивний характер.

3) Ефективним пристосуванням з кристалом є пов'язка на голову для медитації.

     Пришийте три кружка (ø 7,7 см) з металізованої тканини на муарову стрічку довжиною 30 см. На кожен кружок прикріпіть клеєм 8 полірованих кристаликів у формі розетки. Покладіть стрічку на голову так, щоб перша розетка звисала над «третім оком» і третя розетка звисала ззаду на потилицю, врівноважуючи енергію в області чола.

    Використання кристалів в майбутньому набуде більшу популярність і необхідність.

 

Характеристика та властивості гірського кришталю

    Кристал гірського кришталю оживляє і сприяє творчості. Це потужний налаштовуючий кристал. Він стимулює психічні здібності, такі як ясновидіння, духовне бачення і телепатію, і допомагає тлумачити сни. Він стимулює свідомий настрій на вищі духовні рівні і на ваш власний потенціал. Він прояснює чакри і відкриває канали для потоку духовної енергії. Може використовуватися для доступу до інформації з минулих життів. Він активізує світлове тіло.

    Гірський кришталь налаштовує людей один на одного і з'єднує їх разом, якщо їм доводиться розлучитися, для цього кожна людина повинна зберігати один камінь. Гірський кришталь підсилює здатність до телепатії, особливо в початкових стадіях практики. Цей камінь має кристалічну пам'ятть, в яку можна закладати інформацію. Гірський кришталь - один з найсильніших кристалів для очищення від електромагнітного забруднення і радіоактивності. Він блокує геопатичний стрес.

 

Цілюща дія:

Володіє захисними і очисними властивостями, Він захищає від радіоактивності, позбавить від безсоння, викликаного геопатичним стресом або електромагнітним забрудненням; коригує ДНК, клітинні порушення і метаболічний дисбаланс; знімає стрес. З гірського кришталю виходить чудовий еліксир.

      

Автор: Анастасія Казачок

 

 

 

Схожі статті: