Брошка - такий аксесуар, така деталь жіночого вбрання, який може ввести чоловіка в транс, відняти дар мови, закрутити голову і звести з розуму одночасно. Це те, коли поки його немає, то все начебто нічого. Але коли він з'являється, хочеться вигукнути: "Як же без цього було все не так!" Вдало підібрана брошка затьмарює все інше, крім аромату жінки. Перед тим, як зайняти своє місце в наряді, брошка досліджує все надягнуте до неї, вносить корективи, поправляє, дещо може зажадати замінити. Іноді до істерики і ультиматуму. З брошкою жінка - як в глянцевому журналі, без неї - майже що гола, закутана в халат і без зачіски.

    Все це може статися тільки в тому випадку, якщо брошка має цінність. Ні, вона не обов'язково повинна дорого коштувати! Цінна брошка має глибину, душу, характер, здатна висловити почуття. На жаль, пластмасова брошка, як і скляні квіти, мертва. Пластика брошки настільки фальшива, що справжні чоловіки з благородства відводять очі, намагаються перевести розмову на загальні теми і прагнуть якомога швидше позбутися жінки і закінчити побачення. Горе тому, чий начальник-жінка використовує таку «прикрасу». Так просто не відбутися! Але і брошка з золота - це, вибачте, примітивний спосіб впливати на розумну жінку. Давши ще й з діамантами ... Діаманти погубили не одну душу, так що бога ради не тримайте і вашу до цієї межі.

    Воістину прекрасна брошка з каменем! Особливо, якщо це аскетична, але гордовита і з сильним характером брошка шпилька. Брошка шпилька з каменем витончена, як бабка і має силу сплячого до своєї години вулкана. Цю силу неможливо виміряти, але можна побачити її в дії. Камінь захищає свою господиню, береже її спокій, її любов, сповнює світлом. Він робить з будь-якої жінки богиню. А дарувати брошку з каменем потрібно взагалі стоячи на коліні.

 

Читайте також в нашому блозі про те, як вибрати намиста.

 

Схожі статті: