З давніх-давен помічено, що люди, які страждають від одного і того ж захворювання, схожі думками і основними рисами характеру. Такий же зв'язок існує між захворюванням і характером хворого. Тобто, якість енергії, випромінюваної людиною, професія психічної діяльності (в родині, на роботі, в політиці, науці, громадських місцях) визначає добрий чи поганий стан його здоров'я, а також хвороба, якою він може захворіти. Наприклад, у емоційних, напружених, нетерплячих людей виснажується нервова система, підвищується артеріальний тиск, розвивається гіпертонічна хвороба, виразка дванадцятипалої кишки або шлунка. Нетерплячі люди ризикують отримати інфаркт. Горді, злі люди, які затаїли образу на все життя, частіше уражаються пухлинами. У людей, які бояться чогось або сильно перелякалися, велика ймовірність захворіти на цукровий діабет. Наприклад, людину, яку долають думки, або песиміста, який не хворіє і відчуває себе добре, може погубити навіть помилково поставлений діагноз. Така людина легко «програмується» на захворювання. Оптимісти, навпаки, вважають, що діагноз це ще не остаточний вирок. Вони легше переносять хворобу, вступають в боротьбу з нею і перемагають.


     Психогенні хвороби виникають внаслідок дії в минулому власної або чужої психічної енергії, створеної поганими думками під час здійснення злих справ, від соціальної напруги і переживань, а також внаслідок депресії, викликаної вживанням наркотиків і алкоголю. До психогенних хвороб можна умовно віднести практично всі хвороби, крім хвороб, викликаних інфекціями, тепловими і механічними і ненавмисними ушкодженнями тіла. Безліч і «претендентів» на те, щоб захворіти такою хворобою, адже практично всі люди в тій чи іншій мірі схильні до стресів. Найбільш захищені від ураження психогенними захворюваннями люди, які прагнуть до духовного розвитку і працюють над собою.


    Що стосується заходів індивідуальної профілактики психогенних захворювань, то вони практично зводяться до дотримання простих норм життя, відомих кожному, але які, на жаль, не кожен виконує.

I. Основні правила душевного здоров'я

 • Не бажайте нікому зла, думайте про добро, творите добрі справи! Енергія, яку ми генеруємо і вивчаємо простір в процесі психічної діяльності, неодмінно повертається до нас назад.
 • Щоб жити спокійно, не хворіти і бути щасливими до самої смерті, користуєтеся плодами своєї роботи, будуйте храм духовний і матеріальний для своїх дітей, не залишаючи їх бездоглядними і знедоленими. Дитина - найчистіше і світле створення, нерозривна частина батька і матері.
 • Прощайте людям, не залишаючись духовним боржником. Забувайте слова і пам'ятайте добро. Прощення - найкращий спосіб обмірковування і переживання болю, викликаного зрадою, ураженням, образою, і виходу з депресивних станів. Бажайте людям, незалежно від того любите ви їх чи ні, щоб їм щастило у всіх їхніх добрих справах. Переймайтеся співчуттям до себе та інших.
 • Нне ображайте! Не будьте мстиві! Не шукайте приводу або причини для того, щоб образитися на когось, примиріться з усіма людьми, будьте в згоді не тільки з ними, а й з рослинами, комахами і тваринами.
 • Поважайте чужу думку, чужий вибір, чужу свободу. Подаруйте іншій людині можливість мати рацію в розмові або при вирішенні практичних питань. Потоки випромінюваної їм позитивної енергії стануть резонувати з випромінюванням Вашої психічної енергії і іншими біологічними об'єктами, що принесе радість всім.
 • Завжди радійте успіхам і поліпшенню життя інших людей. Ніколи не порівнюйте їх життя з власним, так як це викликає заздрість, гордість, марнославство, зарозумілість, що є причиною багатьох психогенних захворювань.
 • Поспішайте робити добро людям, рослинам, комахам і тваринам. Інформація про безкорисливе творіння добра закарбовується в загальній аурі організму і аурі окремих клітин і навічно передається нащадкам. Нагорода за добрі, безкорисливі справи знайде благодійника негайно у вигляді доброго настрою і поліпшення стану здоров'я. Зароблену за створення добрих справ нагороду обов'язково отримують крім нього і діти, внуки і правнуки.
 • Не чекайте нагороди і подяки ні від кого, тоді їх відсутність не буде вас засмучувати. Разом з цим зникне одна з найбільш частих причин впадання в депресивний стан.
 • Не беріть ні у кого в борг. Ті що беруть в борг стають залежними від свого кредитора, починають його боятися, втрачають спокій.
 • Не приховуйте радості. Радійте кожній миті життя. В радості життєві сили людини зростають, в печалі - згасають і залишають його.
 • Концентруйте увагу на світлих сторонах буття, не моделюйте і не прогнозуйте погіршення життя в майбутньому, погіршення стану здоров'я та зменшення прибутків. Живіть вимірами сьогоднішнього дня.
 • Думайте про добре, змінюючи сприйняття навколишнього світу на позитивне.
 • Якщо вас образили, обікрали, обдурили, не прагніть зняти емоційну напругу криком, застосуванням сили, плачем або скандалом, наркотиками або вживанням алкоголю. Такі методи виходу з стресових ситуацій в майбутньому викличуть депресію і приведуть до розвитку патології.
 • Гумор зменшує силу психогенного удару. Почуття гумору дає можливість усвідомити абсурдність стресових ситуацій в житті і не впадати в депресивний стан, залишатися бадьорим і веселим.
 • Частіше уявляйте себе там, де ви народилися, де вчилися в школі, серед квітів, трави, дерев або на річці свого дитинства. Вдихайте запахи трави, смоли древніх сосен і дубів, річки, моря, поля і Сонця.
 • Займайтеся щодня фізичною зарядкою, більше ходіть пішки, а де можливо - босоніж
 • Життя людини на Землі недовговічне. Бажаючи зробити більше, обмежте кількість справ, розподіливши їх на більш важливі і менш важливі, що дасть можливість уникнути виконання одночасно декількох робіт. Приймаючи рішення, радьтеся з душею.
 • Не будьте рабами планів. Адже ніхто не повинен здійснювати більше того, що він може, і ніхто не повинен створювати краще, того що він вміє. Майте свою улюблену справу (хобі). Знайдіть час для читання книг і журналів, відвідування музеїв і театрів.
 • Частіше посміхайтеся. Коли людина сміється, вважають лікарі, дихання стає більш глибоким, активно працює печінка, поліпшується обмін речовин.
 • Говоріть стільки, скільки необхідно для з'ясування питання. Подумайте про те, чи потрібна та чи інша інформація Вашому співрозмовнику, чи хоче він її отримати. Строго тримайте слово. Розбіжність між словом і ділом шкодить здоров'ю.
 • Пам'ятайте, що слова, мова, думки є акустичними, електромагнітними і інформаційними торсійними хвилями. Якщо ви не по справі розповідаєте про якусь систему, наприклад, про себе, свої справи і плани, про друзів, співробітників або колектив, то, відповідно, в аурі системи утворюється канал і втрачається енергія. Втрати енергії призводять до невдач. Якщо система не здатна ефективно генерувати надлишок позитивної енергії і поповнювати нею свою ауру, вона руйнується. Слід пам'ятати, що квантові поля, створені думками, промовою, емоціями, вчинками і т.п., можуть бути творчими або руйнівними. Квантові процеси (електричні, акустичні, електромагнітні випромінювання) ніколи не перетворюються в наших тілах. Вони проявляються в обміні речовин, рух тіла, бажаннях, емоціях, думках і інших психічних атаках, тому слід звертати увагу на те, щоб генеровані нами випромінювання не стали джерелами захворювання для нас самих і навколишніх.
 • Поважайте погляди інших, проявляйте співчуття, милосердя, меценатство і любов до всіх оточуючих. Імпульси енергії, випромінюваної під час благородній діяльності, мають велику цілющу силу.
 • Терпляче слухайте інших, не заважайте їм виговоритися. Люди не можуть спокійно ставитися до того, що їх не слухають. Якщо співрозмовник висловився, говорите ви.
 • Орієнтуйте своє життя по ритмам Сонця. Лягайте спати із заходом Сонця і вставайте зі сходом. Факт, що люди, які живуть по ритмам Сонця, менше хворіють і більш життєрадісні.
 • Дайте установку головному мозку, як одній з найважливіших частин організму, щоб він запрограмував захищеність усіх органів тіла від захворювань на тривалу і безперебійну роботу.
 • Людина потребує і духовну їжу, тому виділяйте час для молитви, для того, щоб побути на самоті, тиші і мовчанні. Такі хвилини дають можливість слухати і відчути те, що за заглушено щоденними відчуттями, бажаннями, пристрастями і проблемами виживання, а також руйнівними для здоров'я інформаційними потоками, які несуться з екранів телевізорів та інших засобів інформації.
 • Спокій і молитва в тиші, медитація є бронею і проти психогенних хвороб.II. Джерела негативної психічної енергії і методи захисту від неї

Основними складовими цієї патогенної енергії є:

 • випромінювання, утворені людиною, яка творить недобрі думки, робить злі справи, заздрить, злиться, проявляє агресію, нелюбов до оточуючих, предкам і нащадкам, зраджує, бреше і т. п .;
 • випромінювання людини в критичному психічному стані - стресі, викликаному гнівом, образою, тугою, страхом, безвихідним становищем і переляком;
 • випромінювання алкогольних напоїв, наркотиків, продуктів куріння тютюну, отруйних грибів, отрути змій і рослин;
 • окремі звуки, слова і мова з частотою нижче 60 Гц, які дратують людину, турбують його душу і викликають болісні відчуття, зокрема, звуки гучністю вище звичайної (> 10-6 Вт) і інтенсивністю більше порогового больового відчуття (> 10 Вт / м2 );
 • інформація (випромінювання) з передач телебачення і радіо, публікацій в газетах журналах і книгах, які пропагують ворожнечу, насильство і ненависть;
 • випромінювання, утворені людьми, тваринами і рослинами, якщо у них щось болить, якщо вони страждають і гинуть (некротична енергія);
 • фантоми колишніх споруд, зниклих річок і водосховищ, вивчення кладовищ та окремих могил;
 • випромінювання фанатично налаштованих груп людей під час проведення сеансів «викликання духів», «чудодійних зцілень» і т.п.


    Як і патогенна психічна енергія, негативна психічна енергія може тривалий час існувати у вигляді окремо структурно стійких хвиль, пакетів хвиль або полів. Такі енергетичні структури (енергетичні істоти) називають фантомами. Негативна психічна енергія може проникати в простір, поширюватися в ньому, нашаровуватися на предметах (особливо на брудних), на лініях перетину площин і на засмічених ділянках. Місцями накопичення (нашарування) негативної енергії є гематогенні зони. Негативна психічна енергія може миттєво присутня в будь-якому місці Всесвіту. Супутні електромагнітним випромінюванням людини торсіонні поля і поляризаційні хвилі несуть інформацію про його образ думки, мрії, слова, знання, риси характеру, справи і т.п. Все це не розчиняється в просторі. Відповідно до першого закону біоінформатики негативна психічна енергія, створена людиною, притягує до себе подібну і завжди тече до місця її відтворення. Породивши власними думками і вчинками енергію зла, ми продовжуємо з нею взаємодіяти. Таким чином, поганими думками, злими намірами і недобрими справами та іншими діями, які не узгоджуються мораллю, ми самі притягуємо до себе зло, а з ним ту чи іншу хворобу або невдачу в справах.
    Історія людства подає переконливі приклади того, що ганебна смерть, важкі хвороби або невдачі в житті наздоганяють тих, хто виношував небезпечні думки, вбивав або наказував вбивати невинних людей і тварин, знущався над ними, виявляв жорстокість, нахабство, цинізм. В цьому немає нічого таємничого, містичного. Це явище пояснюється фізичними законами. Аура людини, яка творить зло, стає негативною. З плином часу вона притягує негативну психічну енергію прокльонів і страждань людей, що, як ми вже знаємо, викликає руйнування психіки і фізичного здоров'я людей.
  

    Джерел негативної енергії багато, тому ми розглянемо тільки деякі з них. Негативна психічна енергія є головною причиною багатьох хвороб людини і його нещасливої долі.

 

    1. Погані думки і вчинки, злість, заздрість, агресія, прояв нелюбові до оточуючих та інші психічні акти, які не узгоджуються з нормами моралі

    Під час цих психічних актів організм людини генерує і випромінює поля енергії зі спектром низьких частот. З давніх-давен таку енергію називали холодною і темною, вона перешкоджає роботі мозку. Це якраз той психічний стан людини, про який говорять: «Голова працює погано і генерує помилкові рішення». Результатом такої дисгармонії мислення стають будь-які нечіткі, розділені або невпевнені думки, енергія яких забруднює ауру людини і його житла, навколишнє середовище. Випромінювання від поганих думок, злих вчинків і слів, інших видів психічної діяльності людини, що суперечать моралі, мають негативну поляризацію. Це відбувається тому, що поганим думкам, заздрості і злим намірам протидіє енергія душі - основної складової частини структури організму людини. Така протидія супроводжується порушенням гармонії в симетрії хімічних зв'язків білкових молекул і клітин, що призводить до їх внутрішньо-молекулярних порушеннь і виділенню надлишку позитивно заряджених електричних частинок. Внаслідок цього організм накопичує на полюсах диполів (білкових молекул, клітин, окремих органів) надлишок позитивних зарядів. Вібруючи, такі деталі випромінюють хвилі енергії лівовращательної поляризації, які є складовими негативної психічної енергії.
    Порушення гармонії в симетрії хімічних зв'язків в білкових молекулах і клітинах, що є електромагнітними диполями, має місце завжди, коли людина не визнає власної душі чи перестає прислухатися до неї. Це негативно впливає на природний ритм вібрацій білкових молекул, клітин, органу або системи органів тіла людини, що є початком захворювання. Таким чином, людина, яка має погані думки, чинить зло, вимовляє брудні слова, заздрить, боїться, сама собі шкодить або, іншими словами, «займається самоїдством». Організм або окремий його орган може, подібно конденсатору, раптово розряджатися від подразника і втрачати енергію, яка була його внутрішнім ресурсом. Такою є природа стресу.
    Особи, у яких розвивається дисбаланс зарядів на полюсах диполів, в умовах фізичних і розумових навантажень, сприйняття неприємної інформації, постійних роздумів про виживання схильні до стресових перевантажень.

 

    2. Стрес

    Головні причини виникнення стресів: почуття провини, втрати улюблених істот, цінностей, збитки, ненависть до людей, тварин, до роботи, предметів одягу та побуту, боязнь поразки або успіху. Ознаки стресу: тривожність, страх, плаксивість, занепокоєння, дратівливість, розлад пам'яті. Якщо людину образили, обдурили, зрадили, якщо він зазнав поразки і став свідком будь-якого лиха, його мультиполе дратується і починає вібрувати. Це виявляється в хвилюванні, старанні якимось чином «нормалізувати» ситуацію. У таких випадках рівновага зарядів на полюсах диполів порушується, і організм втрачає енергію. Провісником наближаючогося стресу, наприклад, через інтенсивну роботи і напружений графік роботи, коли неможливо розслабитися або перепочити, є збільшення частоти вібрації м'язових диполів, які реєструються приладами. У поведінці людини виникає занепокоєння, дратівливість, з'являється млявість, слабкість, сонливість. Якщо виспатися по-справжньому не вдається, тому що сон при цьому стані неглибокий, тривожний, результатом цього є виснаження нервової системи - астенія.
    У разі вирішення стресовій ситуації (зміна психологічного клімату в сім'ї або на роботі) рівновага зарядів на полюсах диполів відновлюється. Якщо стресова ситуація нерозв'язна, дисбаланс енергії в організмі зберігається, диполі продовжують вібрувати і втрачати енергію, почуття занепокоєння не залишає людину, настає виснаження організму. Воно супроводжується недоліком матеріалу для заміни клітинних структур (білка, амінокислот, глюкози, фруктози, галактози, жирних кислот, фосфатів, вітамінів та інших сполук, які швидко виходять з ладу під час стресу. Структурно змінені клітини вже не здатні нормально функціонувати як диполі. В клітинах (зокрема, в їх окремих частинах - мітохондріях) знижується швидкість синтезу аденозинтрифосфату (АТФ) та інших трифосфатів. Диполі молекула АТФ і креатин фосфату (КФ), глюкози і тригліцеридів накопичують на своїх полюсах потужні електричні заряди. У клітці міститься понад 2 тис. молекул АТФ. Це і є акумулятор енергії.
    Основним паливом для утворення енергії молекул-диполів АТФ є глюкоза, фруктоза, галактоза і інші речовини. Відносна постійність (гомеостаз) в організмі палива та інших речовин для заміни клітинних структур, які вийшли з ладу, є дуже важливою. Налагоджується гомеостаз через складну взаємодію (ритм) диполів всіх рівнів: молекулярних, клітинних, диполів окремих органів і всього організму. Витрати енергії на підтримання гомеостазу значні.
    Отже, чим триваліше триває стрес, тим більше енергії витрачає організм. Щоб врівноважити заряди на полюсах диполів і вийти зі стресової ситуації, не слід нервувати, кричати, проклинати когось, так як це не допоможе. Досить вибачити того, кого Ви вважаєте винуватцем екстремальної ситуації. Серед усіх можливих варіантів виходу зі стресу прощення вважається найкращим і найбільш дешевим способом залагодження конфлікту. З прощенням зміцнюється програма не накопичувати в організмі надлишок позитивно заряджених електричних частинок (джерел випромінювання негативної енергії).


    Захисна сила хреста

    Встановлено, що наші руки і пальці є диполями. Хрестячись, ми пальцями правої руки розносимо електричні заряди на полюса важливих диполів організму. Таким чином, врівноважуються заряди на полюсах диполів, що запобігає їх осциляцію розвиток стресу. Врівноважує заряди енергії на полюсах загального диполя організму ( «+» - на маківці голови, «-» - на підошвах ніг) земний уклін. При цьому енергетика (аура) організму занулюється.
Стрес є причиною багатьох захворювань (неврози, безсоння, діабет, втрата апетиту, захворювання печінки, хвороби шкіри, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки). Часто стрес буває наслідком страху чи переляку.

 

    3. Страх

    Страх попереджає людину про небезпеку. Злякавшись, він може уникнути пошкоджень тіла, великого болю і навіть загибелі. Але постійний страх і викликані ним переживання руйнують здоров'я. Страх діє на енергетичному рівні. Він буває власний трансформований від інших людей. Кожна людина здатна сприймати почуття страху, що виникає у інших людей. Особливо, коли це стосується близьких людей. Страх, як і думки, почуття, емоції, вчинки і т.п. передаються електромагнітними хвилями, зокрема, найдрібнішими частинками речовини - квантами, торсійними полями і поляризаційними хвилями. Люди не повинні своїм страхом отруювати життя тих, хто перебуває поруч. Страх негативно впливає на психіку людей. Під впливом низькочастотних хвиль, випромінюваних організмом в стані страху, мозок працює погано і генерує помилкові рішення. розправа хитається гнівом і агресивністю. Гнів зменшує вміст в крові Т-лімфоцитів, що знешкоджують в організмі хвороботворні мікроорганізми. Тому під час гніву знижується імунітет. Страх і пов'язані з ним зайві переживання заважає думати і перешкоджає запам'ятовуванню нової інформації. Для боротьби зі стресом і подолання його організм людини синтезує і виділяє велику кількість хімічних речовин (медіаторів), наприклад, адреналін і ацетилхолін, без яких стресовий стан тривав би нескінченно. Під час осциляції такі молекули-диполі, в яких на полюсах переважають негативні електричні заряди, випромінюють в поля позитивної енергії. Хвилі позитивної енергії деполярізуют збуджені стресом молекули і клітини тіла, пригнічують і припиняють реакцію стресу, викликаючи сміливість або почуття радості. Під дією медіаторів ступінь збудження центральної нервової системи при стресі зменшується і тим самим організм захищається від перезбудження, тобто збудливість клітин нервової системи підтримується на постійному рівні з метою оптимальної передачі сигналів.
    Крім гноблення виділення або блокування дії в організмі хімічних медіаторів, алкоголь і наркотики і продукти куріння тютюну своїми низькочастотними (менше 30 Гц) випромінюваннями блокують роботу мозку, так як він спілкується з усіма клітинами і органами тіла на хвилях низької частоти.

 

    4. Алкоголь і наркотики

    Як ми знаємо pH горілчаних виробів знаходиться в дуже широких межах: від 4,2 до 9,0. При виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки споживання алкогольних напоїв може бути дуже небезпечно. Вони дратують слизову шлунка, що призводить до загострення хвороб. Під впливом алкоголю придушується функція печінки, яка бере активну участь в обміні речовин. В аурі алкоголіків і наркоманів переважають хвилі невисоких частот (менше 50 Гц), що є характерним для хворих людей і для тих, чиї думки, почуття і вчинки не сумісні з високою моральністю. Аура хворих на алкоголізм і наркоманію має великий розмір. Часто у таких хворих спостерігається «перевернутий диполь». Що ж змушує людину вдаватися до пияцтва і наркоманії? Аргументовану відповідь на це питання можна дати лише в тому випадку, якщо будемо розглядати організм людини в енергетичному плані як систему диполів. Через постійне або періодично поновлюване вживання наркотиків або алкоголю організм насичується позитивно зарядженими електричними частинками, які випромінюють негативні поля. Білкові молекули, клітини та органи тіла, будучи диполями, починають вимушено вібрувати і втрачати енергію. Це призводить до руйнування природного гармонійного ритму вібрацій диполів як біологічного годинника. Замість гармонійного ритму з'являється новий ритм (стадія звикання), що цілком залежить від індивідуальних особливостей організму, періодичності та величини доз наркотичних речовин або алкоголю і способів їх введення в організм. Припинення вживання наркотиків і алкоголю призводить до того, що для вібрацій (осциляції) диполів клітин окремих органів і в цілому всього організму в придбаному ритмі не вистачає надлишку позитивно заряджених частинок. Такий депресивний стан є дуже болісним для хворих на наркоманію чи алкоголізм.

 

    5. Куріння тютюну

    Найнебезпечнішими для здоров'я в тютюновому димі є нікотин і продукти згоряння тютюну. Нікотин (алкалоїд тютюну) являє собою рідину жовтого кольору, яка легко всмоктується через шкіру і слизові оболонки. У кров нікотин потрапляє майже миттєво з першими порціями диму через численні альвеоли легенів. Щоб краще зрозуміти руйнівну дію нікотину на організм, нагадаємо, що порушення (інформація) в нервових тканинах може передаватися у вигляді електричних імпульсів за допомогою хімічних медіаторів. За допомогою хімічних медіаторів збудження передається парасимпатическими і симпатичними нервами, які стимулюють розширення, скорочення і розслаблення гладких м'язів серця, кровоносних судин і т.д. Емоційно важливими медіаторами є ацетилхолін, амінокислоти, моноаміни і т.д. Всі хімічні медіатори, будучи диполями, своїми квантовими полями діють на клітини, викликаючи їх деполяризацію, внаслідок чого виникає потенціал дії. Інакше кажучи, дія медіаторів може бути відтворена нікотином. Він діє подібно отруті мускарину і кураре. Великі дози нікотину в організмі можуть блокувати вегетативну нервову систему.

 

    6. Біль і страждання і загибель людей, тварин і рослин

    В залежності від інтенсивності дії на тіло біологічного об'єкта механічних, хімічних, теплових та інших подразників змінюються моменти молекулярних і клітинних диполів, що призводить до дисбалансу в електричних зарядах на полюсах диполів, розряду або зміни їх полярності. Позитивні потужні електричні розряди і зміна полярності диполів супроводжується відчуттям слабкого, неприємного, тривожного, сильного або нестерпного болю. Часом буває так, що ми відчуваємо тривожний біль, перебуваючи в стані повного здоров'я. Це наша здорова душа на енергетичному рівні заздалегідь сповіщає тіло про спустошення і загрозу. Душа як основна структурна частина організму людини своїм квантовим полем викликає внутрішньо-молекулярні порушення в клітинах тіла, які є причиною їх осциляції і втрати енергії. Так проявляється тривожний біль.
    Свідомість білково-нуклеїнового тіла не є автономною. Вона підпорядкована надсвідомості, тобто душі - Божественному Логосу. Нестерпний біль виникає під час безпосереднього руйнування тканин тіла, яке супроводжується лавиноподібним електричними розрядами на полюсах численних диполів в місцях пошкодження тканин тіла і втратою енергії. Диполі ділянок тіла, які прилягають до пошкоджених тканинх, змінюють свою полярність на протилежну, внаслідок цього рана випромінює негативну енергію. Після загоєння рани, рубець, клітини якого знайшли позитивний електричний заряд, на все життя людини стає джерелом вивчення негативної енергії. Під час болю людина вивчає негативну психічну енергію, яку називають енергією страждань. Вмираючи, білкові молекули, як і всі біологічні організми, вивчають негативну психічну енергію, яку називають некротичною. Дослідженнями встановлено, що після загибелі молекули ДНК, носія спадковості, в просторі, біля вмираючої молекули, надовго залишається згусток енергії - фантом. У фантомі записана інформація про життя і смерті молекули ДНК. Фантом є дуже біологічно активним. Він може пошкоджувати польову захисну оболонку (ауру) здорових молекул і клітин, а також впливати на записані в них генетичні програми.

 

7. Фанатично налаштовані групи людей, сеанси гіпнозу і спіритизм

    Випромінювання цих джерел негативної психічної енергії за діапазоном частот подібні біоелектричній активності мозку людини: пасивний стан (медитація) - 8-12 Гц, неглибокий сон (самогіпноз) - 4-7 Гц, глибокий сон - 0,5-3,5 Гц. Потоки енергії таких частот підвищеної інтенсивності, спрямовані на окрему людину, активно впливають на його мозок і тіло, внаслідок цього він може придбати «стадне почуття», стати біороботом, псіхомутантом або дуже хворою людиною.
Якщо людина під час сеансу «чудодійного зцілення» звільняється від недуги або отримує фізичне полегшення, то з плином часу він може захворіти на найбільш небезпечну хворобу. Причиною тому є сліпе втручання мага, гіпнотизера, цілителя або екстрасенса в ауру пацієнта.
    Патогенними є випромінювання поблизу нечистих могил, поховань самогубців, місць трагічної загибелі людей, в місцях, де маги проводять окультні заняття. Випромінюють поля негативної енергії позитивно заряджені іони в повітрі (аероіони), гнилі і кислі продукти, які з брудом і сміттям накопичуються в оселях, а також на тілі та одязі людей. Позитивні аероіони, гнилі і кислі продукти проникають в організм через шкіру і дихальні шляхи. Своїм негативним полем вони деполярізуют численні молекулярні і клітинні диполі, порушуючи гармонійні потоки електричних струмів в організмі.
    Надлишок позитивно заряджених іонів навколо людини і всередині організму призводить до порушення квазістабільності стану його електромагнітного поля. Воно починає вібрувати і втрачати енергію, що супроводжується занепокоєнням, нервозністю, головним болем і болем в області серця. Після цього настає слабкість, сонливість. Тривале перебування в такій атмосфері призводить до депресії і різних захворювань. В атмосфері позитивних аероіонів організм, захищаючись, синтезує і виділяє медіатор (гормон) - серотонін, який покращує роботу нервової системи в таких надзвичайних для нього умовах.


Методи захисту від негативної психічної енергії
    Фантоми негативної психічної енергії, як уже зазначалося, взаємно притягуються, гніздяться в певних місцях і можуть існувати там довго і мати негативний вплив на здоров'я людей і їх розвиток до тих пір, поки не будуть зруйновані за допомогою позитивної психічної енергії.
    У давні часи очищення жител, тіла і навколишнього середовища від злого духа - енергетичних сутностей (фантомів), що програмують людину на нездоровий спосіб життя і хвороби, було загальноприйнятим і нікого не дивувало. Хоча люди тоді і не знали про те, як вони самі в процесі творення недобрих думок і вчинків випромінюють стійкі в часі хвилі солітони, флюксони, торсіонні поля, які осідають навколо них і отруюютьі їхнє життя. Поля негативної енергії слабшають навколо людини, розвиваються або руйнуються під впливом випромінювання Сонця, освяченої води, молитви, попелу, лужної води і мінералів. Очищає енергію також вогонь. Крім цих методів захисту від негативної психічної енергії, існує і максимально дієвий спосіб - розвиватися духовно, думати позитивно і наповнювати свою ауру позитивною енергією.
  Під час спілкування з неприємними людьми рекомендую подумки накреслити навколо себе коло або круглу прозору стіну зі скла, вогню. Залишаючись в такому подумки створеному середовищі, людина захищається від небажаних і небезпечних випромінювань. Подумки побудоване навколо людини коло або куля послаблює внутрішнє емоційне напруження, заспокоює його. Внаслідок цього гасяться або стабілізуються вібрації мультиполя організму. Від нього не «відокремлюються» силові лінії електромагнітного поля, що забирають в просторі енергію людини. В цьому випадку захисний енергетичне коло або сферу можна порівняти з недорогими заспокійливими ліками.
    Слід ще раз нагадати, що всі методи з використанням уявних енергетичних полів, а також із застосуванням гострих речей, тимчасово захищають ауру і тіло від проникнення в них патогенної енергії. Ними можна користуватися лише в екстремальних ситуаціях.
    Від впливу негативних психічних енергій і викликаних ним хвороб людина може врятуватися, користуючись енергією мінералів і духовно розвиваючись.III. Духовні закони
    Про те, що всі явища в світі є проявами розумної коливальної енергії, люди знали давно. Дуже переконливо говорять про це сім Космічних Законів, сформульованих за кілька тисячоліть до нової ери мудрецем Гермесом Трисмегистом. Вони наведені нижче з короткими коментарями до нього. Вони допоможуть краще зрозуміти енергетичну структуру організму людини і процеси утворення фантомів.


1. Закон менталітету

Проголошує, що все є розумним, тобто Всесвіт проявляє себе як розум, енергія і матерія.

2. Закон аналогії 

або відповідності Макрокосмосу (Всесвіту) і Мікрокосмосу (людини)
встановлює повний взаємозв'язок між Всесвітом і людиною. «Що нагорі, те й унизу, що внизу, то і нагорі».

3. Закон вібрації

У природі немає нічого, що знаходиться в стані спокою. Все вібрує і випромінює енергію.

4. Закон протилежності

проявляється в природі і в усіх сферах життя: світло і темрява, тепло і холод, солодке і гірке, добро і зло, любов і ненависть, чоловік і жінка і т.п.

5. Закон ритму

Все в світі підпорядковане ритмічному впливу: настрій, спокій, випромінювання енергії, емоції, розумова і фізична діяльність і т.п.

6. Закон полярності  проявляється в існуванні двох зарядів енергії - позитивної («+») і негативною («-»). У східних наукових теоріях заряд «+» позначається як «Янь» - чоловіча енергія, а «-» як «Інь» -жіноча енергія.

7. Закон причинності  проголошує, що будь-яка причина має своє слідство і всяке наслідок має свою причину.

 

IV. Розвиток надчутливості за допомогою кристалів
Вправи

 • Фокусуємо погляд в кристалі. Потім закриваємо очі, розслабляємося, і в деталях визуализируем цей кристал.
  Візуалізація - це тренування гіпофіза. Це допомагає в надчутливості.
 • У ліву руку беремо кристал, і затискаємо долоні. Закриваємо очі і прислухаємося до відчуттів з закритими очима.
 • Тримаємо кристал під сонячними променями. Щоб світло, проходячи через кристал, утворювало райдужний спектр. Представляємо, як це веселка вас висвітлює і огортає як кокон. Поле і енергетика людини після цієї процедури очищається і стає більш гармонійним.
 • Якщо хочемо отримати результат або мріємо про щось: тримаємо кристал на рівні Анахати і читаємо молитву. Таким чином, кристал заряджається енергією моїх слів. Так працюють намолені кристали. Варто пам'ятати, що кристал - це інструмент. Він тільки підсилює те, що ми самі просимо.

 

V. Кристали і сон. Як отримати відповідь на питання уві сні


1. Беремо кристал гірського кришталю. Прикріплюємо до лівого зап'ястя, вершиною до руки.
2. Даємо кристалу відповідну програму на віщі сни.
3. Уві сні прийде інформація. І цю інформацію треба записати. Це і буде відповідь на Ваше питання уві сні.
4. Потрібен берил, гірський кришталь і рубін (можна сапфірорубін). Потім кладемо ці кристали під подушку, в формі трикутника, де:
1 - гірський кришталь
2 - рубін
3 - берил


5. І три рази повторюємо: «Я лягаю спати на Сионских горах: Три ангела в головах, один все бачить, інший все чує, третій все скаже». Засинаючи, треба думати про питання. Уві сні прийде відповідь.VI. Практика зміцнення чакр за допомогою кристалів


Чакры:

1. Муладхара (обсидіан, гематит, димчастий кварц)
2. Свадхістана (рубін, гранат)
3. Манипура (сердолік, цитрин)
4. Анахата (смарагд, рожевий кварц)
5. Вішудха (аквамарин, сапфирин, блакитний топаз)
6. Аджна (лазурит, содаліт)
7. Сахасрара (алмаз, гірський кришталь, аметист)

 

Вправа «Священна вісімка»

1-я вісімка - від горла

2-я вісімка - до паху

3-тя вісімка - до стопи

 Цю вправа роблять, щоб бути незалежним (енергетично) від іншої людини. Кристалом димчастого кварцу або шерпом ми проводимо контури вісімки в три рази за годинниковою стрілкою.

 

Вправа «Зірка Давида»

1-й кристал укладаємо вершиною до голови,
2-й кристал - на рівні плечей, в руки,
3-й кристал - на рівні щиколоток.


Вправа «Дев'ять кристалів»
Очі закриті (щоб не йшла енергія). Лежати у вигляді зірки:
два кристала в руки,
два кристала на рівні щиколоток,
один кристал на верхівку.

Генераторним кристалом водимо від верхівки до лобка (5-7 хвилин). Це вирівнює поле людини.
Чотири кристала закріплюємо у вигляді хреста біля органу, який хворий. Або в області кожної чакри. У центр кладемо камінь чакри, для посилення ефекту.
Генераторним кристалом водимо проти годинникової стрілки і вгору - відводимо інформацію з організму.
Потім за годинниковою стрілкою великими колами - наповнюємо організм (сім раз по спіралі).

 

Мінерали для миттєвого зміцнення чакр:

1. Джеспіліт
2. Содаліт
3. Шерл
4. Авантюрин
5. Білий топаз


VII. Простий, повсякденний спосіб енергетичного спілкування з кристалами
    Кінчиком язика доторкнутися до межі твердого та м'якого піднебіння. У лівій руці тримаємо кристал. Прислухаємося до відчуттів. Беремо кристал в руки і затискаємо між долонями. Таким чином, ми замикаємо ланцюг. Прислухаємося до відчуттів. Можна просто дати кристалу установку: «Ти потрапив до мене в руки. Очисти мене від невластивих мені енергій ».
Потримати кристал під яскравим потоком світла, потім пильно вдивлятися в нього, намагаючись в деталях його запам'ятати.
Щоб енергія погляду передалася кристалу. Потім цим можна користуватися, коли кристала немає поруч. Цей зоровий образ закарбовується в гіпоталамусі.
    Увечері покласти кристал під подушку. Подумки спланувати свій майбутній день (кого побачити, що зробити і т.д.). Вранці взяти з собою.
    Ми програмуємо не кристал, а свою підсвідомість. Коли ми чітко структурируем думки, цю інформацію кристал акумулює, передає в гіпоталамус.
    Якщо програма для нас позитивна, вона йде в гіпоталамус, потім в підсвідомість, а звідти в простір. Гіпоталамус бере тільки позитивні програми.
     Якщо програма для нас негативна, з кристала вона йде в гіпоталамус, але він не передає далі в підсвідомість, і вона йде в свідомість. Починаються в нашому житті проблеми.
    Можна через кристал зробити діагностику. Дати команду гірському кришталю виявити орган, який болить. Покласти на свадхістану (на 5-10 хвилин), потім на Анахату (на 5-10 хвилин). Протягом 2-3 годин причинний орган заболить.

 

VIII. Групи людей по вібраціям. Частота вібрацій мінералів і органів
Люди

 • 300 Гц (гробокопателі)
 • 400 Гц
 • 500 Гц
 • 600 Гц
 • 700 Гц
 • 800 Гц
 • 900 Гц и вище (освічені)


Кристали

 • Свинець 400 - 450 Гц
 • Слюда 530 - 600 Гц
 • Серпентин 600 - 650 Гц
 • Кам'яна сіль 650 - 700 Гц
 • Гіпс 700 - 800 Гц
 • Рубін 700 - 750 Гц
 • Берил 800 - 850 Гц
 • Польовий шпат 950 - 1000 Гц
 • Пірит, флюорит 1800 - 1900 Гц
 • Смарагд 2700 - 2750 Гц
 • Турмалін 3550 - 3700 Гц
 • Топаз 3850 - 4100 Гц
 • Золото 3000 - 3150 Гц
 • Срібло 2500 - 2600 Гц
 • Мідь 2000 - 2150 Гц

 

Органи

 • Голова: жінки - 3500 Гц, чоловіки - 5500 Гц
 • Серце 750 -800 Гц
 • Печінка 300 - 400 Гц
 • Нирки 560 - 630 Гц
 • Підшлункова 580 - 670 Гц
 • Копчик 2000 Гц
 • Шийний відділ 2600 Гц
 • Статеві органи 700 - 800 Гц, у жінок - 3500 - 5500 Гц.

Тому в храмі жінка повинна бути в спідниці і з покритою головою.
А чоловік - в штанах і з голою головою.

 

IX. Практики з розвитку тонких вібрацій (надчутливості)

 1. У миску збираємо не менше 25 видів дрібних мінералів. Робимо масаж кінчиками пальців рук.
 2. У миску набираємо воду і кладемо туди 30 мінералів, робимо масаж ніг.
 3. Закриваємо очі, повільно крутимо головою проти годинникової стрілки. І визуализируем червоний колір, потім оранжевий і т.д. по спектру. Закінчуємо білим. А потім те ж саме робимо за годинниковою стрілкою.
 4. Цю вправу робимо повільно. Повільно опускаємо голову, потім плечі, руки і повільно нахиляємся. Представляємо, як потік енергії опускається по спині, поки ми повністю не сядемо. І також повільно піднімаємося в початкове положення. І так зробимо з помаранчевим, жовтим і іншими квітами спектра. Закінчуємо білим.
 5. Стиснення турмаліну
 6. Стиснення двухголовіка
 7. Носіння авантюрину, масаж
 8. Содаліт, носіння в прикрасах, масаж
 9. Джеспіліт. Масаж.


Х. Кристали для розвитку духовності та інтуїції


1. Кіанит

 • кіаніт має потужні духовні вібрації;
 • робить людину гармонійно співзвучною з оточенням;
 • ідеальний для медитації;
 • потужний передавач і підсилювач високочастотних енергій;
 • емулює технічні можливості і інтуїцію;
 • проявляє в думках духовну енергію;
 • прищеплює страждання;
 • допомагає знайти духовного наставника;
 • приносить духовну зрілість;
 • вирівнює меридіани;
 • стабілізує біомагнітне поле людини;
 • не вимагає очищення (ніколи не тримає негативної енергії);
 • змушує людину говорити правду;
 • відкриває горлову чакру;
 • звільняє від несознанія і відкриває шлях до духовної істини;
 • розсіює ілюзії, гнів, напругу;
 • на духовному рівні звільняє від установки на «сліпу долю і непідвладну карму»;
 • дає більш високу свідомість.

 

Медитація з кіанітом

Взяти в руки кіанит і глибоко дихати, виганяючи з себе напругу з кожним видихом.
Всі м'язи розслабляються, і напруга залишає мене. На рівні третього ока візуалізується потужний потік. Вдивляючись в кристал, милуйтеся його формою, кольором. Дихання буде сповільнюватися, думки заспокоюватися. Вібрації кристала поглиблюють медитації. В душу вносять спокій, допомагають побачити вірне рішення. Медитація до 10 хвилин.


2. Сугилит

 • один з головних каменів духовної любові;
 • розвиває духовне розуміння істин;
 • дає відповіді на питання: «Чому я тут?», «Моє призначення», «Хто я?», «Що мені треба зрозуміти, чому навчитися?»;
 • енергія каменю захищає від розчарування і знімає напругу;
 • привносить світло і любов у самі заплутані ситуації;
 • усуває ворожість;
 • допомагає прощенню;
 • сприятливо впливає на невпевнених людей з низькою самооцінкою;
 • допомагає подолати труднощі в навчанні;
 • дає сили зустріти неприємності;
 • пом'якшує горе і страх втрати;
 • підтримує позитивний погляд на багато ситуацій;
 • допомагає подолати конфлікт;
 • видаляє, поглинає і нейтралізує негативну енергію.

 

3. Аметист

 • потужний захисний камінь з духовної вібрацією;
 • протистоїть атакам негативної енергії;
 • корисний для розумової діяльності;
 • ідеальний для медитації;
 • допомагає зосередитися;
 • корисний для сну;
 • захищає від нічних кошмарів;
 • покращує пам'ять;
 • знімає роздратування і лють, страх і занепокоєння;
 • самий духовний камінь;
 • дає любов до божественного;
 • розвиває духовну мудрість;
 • підсилює інтуїцію і духовні здібності.


4. Аметрин

 • поєднує в собі міць аметисту і цитрину;
 • відображає психічні атаки;
 • усуває стрес і знімає напругу з голови;
 • заспокоює свідомість;
 • сприяє передбачення майбутнього;
 • з'єднує чоловічу і жіночу енергію;
 • підсилює сумісність і прийняття оточуючих;
 • дуже енергетичний камінь;
 • на ментальному рівні приносить ясність;
 • допомагає побачити суть речей;
 • дарує оптимізм і гарний настрій.

 

5. Чароїт

 • камінь перетворення, що допомагає душі подолати страх;
 • стимулює бачення і духовне розуміння;
 • з'єднує серцеву і головну чакри;
 • чистить ауру, налаштовує на безмежну любов;
 • допомагає приймати інших людей;
 • звільняє від глибоко захованих страхів;
 • надає напористість, енергію, зменшує стрес і занепокоєння, даруючи спокійне ставлення до цих подій;
 • знімає відчуття відчуження і розчарування;
 • стимулює проникливість;
 • дозволяє побачити духовність в повсякденності;
 • сподвигает на стезю служіння людству.

 

6. Іоліт

 • камінь бачення. Активізує третє око;
 • викликає і підсилює інтуїтивне розуміння;
 • в контакті з полем аури іоліт випускає електричні заряди, які підживлюють поле і вирівнюють його;
 • сприяє розумінню причини, що викликала в нас згубні звички;
 • на емоційному рівні іоліт ліквідує розбіжності у відносинах.

 

7. Кунцит

 • заспокійливий камінь з високою вібрацією;
 • пробуджує серцеву чакру, налаштовує на нерозділене кохання;
 • сприяє прояву людинолюбних думок і спілкуванню;
 • випромінює енергію світла і з'єднує Вас зі вселенською любов'ю;
 • сприятливий для при медитації;
 • підвищує творчий потенціал;
 • заохочує смиренність і готовність до служіння;
 • є захисним мінералом, який нейтралізує негативну енергію;
 • розсіює негатив в людині;
 • екранує ауру від небажаних енергій;
 • заохочує самовираження;
 • видаляє перешкоди на шляху людини мети;
 • підсилює терпимість до себе та інших;
 • зменшує викликане стресом занепокоєння;
 • піднімає настрій при депресії;
 • активізує серцеву чакру;
 • блокує геопатіческій стрес;
 • виліковує страждання;
 • об'єднує інтелект, інтуїцію і натхнення.


8. Опал

 • має дуже тонку вібрацію;
 • збільшує психічні та містичні видіння,
 • він акумулює думки і почуття, підсилює їх і повертає до джерела;
 • дає зрозуміти, що те, що Ви робите, до Вас і повернеться;
 • допомагає відчути небезпеку заздалегідь;
 • захищає від дурного ока;
 • підсилює характерні властивості в характері і виявляє їх для перетворення;
 • на ментальному рівні приносить легкість;
 • може посилити мінливість у того, хто до цього схильний;
 • камінь спокуси. Знімає еротичні заборони;
 • відновлює енергетичне поле Землі, геопатогенні зони нейтралізує.

 

9. Місячний камінь

 • надихає на нові починання, тісно пов'язаний з енергією Місяця і інтуїцією;
 • заспокоює емоції;
 • підсилює несвідоме, інтуїцію і співчуття;
 • пасивна жіноча енергія;
 • дає легкі сни;
 • допомагає увійти в контакт з жіночої суттю;
 • відкриває свідомість для раптових і ірраціональних імпульсів, інтуїтивної прозорливості;
 • покращує настрій;
 • згладжує нестабільність і стрес;
 • впливає на жіночий репродуктивний цикл;
 • робить більш жіночною, неконфліктній, впливає на гормональний фон.

 

10. Лазурит

 • камінь шостої чакри. Відкриває третє око;
 • збільшує технічні можливості;
 • стимулює розвиток особистої і духовної сили;
 • знімає стрес, приносить глибоке задоволення;
 • повертає наворот до джерела;
 • дає зрозуміти, що кожне слово людини має силу, впливає на долю;
 • врівноважує ментальний, духовний емоційний і фізичний рівні;
 • гармонія цих рівнів дає глибокий спокій;
 • звільняє від подавляемого гніву;
 • дає чесність, співчуття і непорочність;
 • потужний підсилювач свідомості;
 • зміцнює любовні і дружні відносини;
 • допомагає виражати почуття і емоції.

 

11. Содаліт

 • об'єднує логіку з інтуїцією;
 • відкриває третє око;
 • поглиблює медитацію;
 • коли медитація відбувається під дією содаліта, можна використовувати свідомість;
 • дозволяє залишитися вірним собі. Прищеплює правдивість;
 • очищає від електромагнітних забруднень, смогу;
 • корисний для «хворих» будівель, нейтралізації геопатогенних випромінювань;
 • стимулюють довіру і товариські відносини;
 • дозволяє отримати інформацію через свідомість;
 • змінює закритих людей;
 • врівноважує почуття;
 • покращує сприйняття, загострює інтуїцію;
 • оголює приховані якості;
 • підвищує почуття власної гідності.


12. Сапфірорубін (сапфір рубін)

 • завжди зірчаста «ірадація»;
 • має «бігаючий» згусток енергії;
 • в реальному режимі може змінювати хід подій;
 • обов'язкова цільова програма;
 • дуже твердий. Має дуже тонкі енергії;
 • легко проникає в суть проблеми;
 • все розповість зміною кольору;
 • розкривається протягом 2 місячних циклів, проясниться, стане соковитіше.

 

Почитайте, які існують способи очищення і зарядки каменів

 

Анастасія Козачок

 

 

Схожі статті:

 •