Танзаніт - один з найцінніших метафізичних каменів. Він найбільш ефективно інтегрує енергії розуму і серця, допомагаючи людині залишатися зосередженим на мудрості серця, коли він оцінює поняття активного розуму. Камінь відкриває каскад думок і инсайтов, але утримує людину на внутрішньому троні жалісливої гуманності.

    Якщо людина дивиться на танзаніт, то краса каменю є відображенням ментальних і емоційних якостей, які камінь в ньому пробуджує. Добре носити його в прикрасах, щоб його бачили інші. Він поширює навколо самопробуждення, викликане в людині. Дуже добре тримати камінь в полі аури, він піднімає свідомість на більш високий рівень.

    Поєднує 4-ю і 6-ю чакри, з'єднання серця і розуму. Дає повноту, людина може відчути таке з'єднання як вібрацію радості і задоволення.

    Також камінь впливає на горлову чакру, людина легше висловлює істину свого серця. Йому складно приховувати або заперечувати те, що знає його серце. Згодом це посилюється, несвідоме стає більш усвідомленим.

    З танзанитом в гармонії ларимар, чароїт, рубін - цоізит і кварцева група.

    Танзаніт - один з 12 синергетичних каменів поряд з молдавітом, фенацітом, данбурітом, азезтулітом, гердеферітом, тибетським текстітом, петалітом, брукітом, натролітом, сколецітом і кварцем Satyaloka (Сатьялока). На сьогодні це найпотужніша комбінація каменів для підвищення вібрацій і прискорення еволюції.

    Танзаніт дає видіння, послання і інформацію з вищих джерел. Допомагає ділитися інформацією і знаннями, які йдуть від серця. Гарний для консультантів, яким потрібно інтелектуально інтерпретувати емоційний досвід. Допомагає емпатам зрозуміти інформацію, яку вони отримують інтуїтивно.

    Для гіперактивних умів, з поганим емоційним зв'язком з іншими. Він допомагає заземлити ментальну енергію через емоційне тіло.

    Допомагає залишатися людині жалісливою, люблячою і зосередженою. Але не дає людині зациклюватися на чомусь непотрібному. Генерує енергію щастя і позбавлення від переживань.

    Може заспокоювати гіперактивний розум і допомагати в цілительстві, синхронізуючи електромагнітні енергії серця і мозку. Можна використовувати для гіперактивної щитовидки і виснажених наднирників.

 

Підібрати танзанит можна ТУТ

 

Автор: Анастасія Козачок

 

Схожі статті:

  •