Хрестик на шиї - це захист і прикраса для його власника. Чим дорожче матеріал, з якого він виготовлений, тим краще захист і ефектніше прикраса. Так думають дуже багато ... і помиляються. Ніяке золото, навіть платина, ніякі діаманти, навіть великі, не зможуть захистити своєю енергетикою при вашій енергетичної і духовної порожнечі, а діаманти можуть завдати сильної шкоди слабкій і безвольному полю господаря.

Перш ніж вибирати і потім носити хрестик, вирішите, що для вас важливо: символ віри, глибокої і щирої, або аксесуар, прикраса, демонстрація віри. Будьте чесні самі з собою до кінця і не замінюйте поняття. Розгрібати потім це тільки вам, а ще оточуючим вас людям, яких ви любите і яких ви цінуєте. Ми часто наносимо шкоди відносинам з оточуючими саме необдуманістю дій і вчинків. Не ставтеся до носіння хрестика тільки як до звичайного прикраси.

Хрестик жіночий - зазвичай витончений, з тонкими лініями і м'якими обрисами, виконаний щоб підходити до ніжної шиї, тонкої ланцюжку і взагалі повідомляти про витонченість смаку його господині. Дуже популярні хрестики з металу, прикрашені огранованими камінням. Ми ж пропонуємо носити хрестики з каменю. Вплив каменю на поле людини відомо давно, хоч і не вивчено до кінця. Багато ж люди відчувають вплив каменю буквально на фізичному рівні. Це виражається, як тремтіння по тілу або мурашки по шкірі. Бувають і інші, хворобливі прояви, на які необхідно звертати увагу, прислухаючись до себе, до свого організму. Хрестик з каменю - не тільки символ віри і прикраса. Це ще і захист «свого» каменю, як оберега, що підсилює захисні властивості хрестика. Важливо звичайно ж знати, який це «свій» камінь. Коли ви це зрозумієте, залишиться вибрати сам хрестик. В Камні Маркеті вони представлені двох моделей: тонкі і витончені з металевим вушком для ланцюжка або шнурка і трохи більші з просвердленим отвором. Хрестики виготовлені для німецького ринку і відрізняються гарною якістю. Так що, якщо зваживши всі "за" і "проти", ви вирішили, що хрестик - це для вас, запрошуємо зробити придбання в нашому маркеті. Бажаємо вам любові!

 

Раніше ми публікували статтю про те, на що звернути увагу, коли вибираєте брошку-шпильку з каменем.

 

Схожі статті: