Морганіт налаштований на частоту Божественної любові. Відкриває серце на іншому рівні, даючи нам зрозуміти, що ми живемо у величезному океані космічної любові, яка показує нам наш життєвий шлях. Відпускає стару біль і печаль, дає відчуття легкості, неначе б прибрали ношу. Полегшує зцілення старих ран, переносить в нашу свідомість давно забуті травми, і ми можемо їх повторно прожити і відпустити. Створює частоту Божественного співчуття, що дає нам все, що необхідно для нашого зростання.

Ідеальний для тих, хто хоче виконувати серйозну внутрішню роботу і емоційно зцілитися. Він чистить і активізує серцеву чакру і дає нам зрозуміти, що всі наші страждання і біль служать вищої мети нашого духовного зростання.

Носіння морганіта дає відчуття світу, радості, внутрішньої сили. Людина стає більш впевненою, і  постійно усвідомлює свій зв'язок з Божественною Любов'ю. Відчуває себе провідником цієї любові.

Працює в гармонії з іншим каміннями серцевої чакри - рожевий кварц, родохрозит, родоніт, смарагд, рожевий і зелений турмалін. Також з фенацітом, данбурітом, петалітом і азезтулітом.

Елемент води. Чистить і заряджає серце і емоційне тіло. Позбавляє від страху і гніву. Від прив'язок старих відносин, які погано закінчилися або ще не вирішені. Допомагає зрозуміти, які емоційні патерни потрібно розчистити перед тим, як почати нові стосунки.

Якщо людина шукає свого духовного партнера, морганит допомагає виявити старі рани, ставлення і звичні патерни у відносинах, які стоять на шляху в залученні такого партнера.

Допомагає отримати зв'язок з ангелами. Добре після трагедії або втрати, якщо людина втратила віру в Божественне.

Його ще називають рожевим смарагдом. Дає відчуття емоційного достатку,любові й процвітання, прийняття і довіри.

Вчить захисту через любов, а не страх. Може зробити нинішній стан відносин більш глибокими.

Енергія морганита підтримує серце, зміцнює його енергетичне поле.

Афірмації - «Божественна любов входить в цей світ через ворота серця».

 

Морганіт можна вибрати ТУТ

 

Автор: Анастасія Казачок

 

 

Схожі статті: