Коштовне каміння в якості ліків? Навряд чи якесь інше ім'я так відомо в зв'язку з цим, як ім'я Хільдегард фон Бінген.

 

Основні біографічні дані Святтої Хильдегард фон Бінген

    Точна дата народження Хильдегард фон Бінген невідома. Точно встановлено тільки рік і місце народження: 1098 в Бермершаймі в Рейнланд-Пфальці народилася Хильдегард. Дочка з добре забезпеченої сім'ї, Хільдегард, вже в 8 років була відправлена ​​в монастир Дісібоденберг / Рейнланд-Пфальц (Disibodenberg / Rheinland-Pfalz). До цього часу у неї вже були перші бачення, які, перш за все, мали велике значення для її подальшої діяльності.

    Вже через кілька років, у 1113 р, Хильдегард дала обітницю і стала черницею Ордена Святого Бенедикта. У 1139 г. Вона була іменована абатисою (настоятелькою монастиря) і в 1147 р Папа Ойген (Papst Eugen) підтверджує здатність Хильдегард фон Бінген сприймати бачення.

    Тим часом, 52-річна Хильдегард фон Бінген залишає монастир Дісібоденберг, щоб створити свій власний монастир на горі Рупертсберг (Rupertsberg). У 1165 г. Вона засновує ще й монастир Айбінген (Eibingen) - більше відомий як абатство Санкт Хильдегард. Там же, в монастирі Рупертсберг 17 вересня 1179 року в віці 81 рік Хильдегард фон Бінген померла.

 

Хільдегард фон Бінген і лікування силами природи

     Хільдегард фон Бінген була не тільки місіонеркою і проповідницею в ім'я Біблії. Великим авторитетом Хильдегард користувалася ще за життя на основі її творінь, які збереглися ще й для нащадків. Поіменно мають значення такі медичні твори Причина та лікування (Causae et Curae) і Фізика (Physica).

     Causae et Curae - Причина та лікування: Хильдегард фон Бінген інтенсивно займається вивченням виникнення хвороб. Як вірна Біблії християнка вона представляє точку зору, що, аморальна поведінка є основою хвороб. Іншими факторами, на яких грунтується людське здоров'я, є дієта / харчування, релігійні пости / усвідомлення Бога, а також методи очищення. Все одно значущі чинники стоять у взаємозв'язку і рівновазі один з одним. Вихід з рівноваги призводить до хвороб. Роздуми Хильдегард фон Бінген є ранніми спостереженнями в сенсі цілісної медицини, постійно перебувають з залученням релігійного сенсу. Конкретні методи лікування різних хвороб є темою лікувальної книги Фізика. Фізика - це праця, що складається з 9 окремих творів (письмен), розділених на рослини, елементи, дерева, дорогоцінні камені, риби, птахи, звірі, рептилії і метали. Свята Хильдегард перераховує, які цілющі сили закладені, на її думку, в цих областях, призводить рецепти для лікування різноманітних тілесних і душевних страждань. Хільдегард не забуває згадати, що не всі компоненти природи можуть бути придатними в якості ліків. Вона застерігає від неправильного поводження з ними та їх застосування не за призначенням, через яке може бути шкода.

 

Лікувальні дорогоцінні камені Хильдегард фон Бінген

     Як вже було зазначено, мінерали і дорогоцінні камені згадуються Хильдегард фон Бінген в двох книгах «Фізики»: в 4-ій книзі De Lapidibus і в 9-ій книзі De Metallis - Камені і Метали; створені в період між 1150 і 1160 рр. В обох книгах Хильдегард були наведені такі мінерали і камені: смарагд, гіацинт, онікс, сардонікс, сапфір, топаз, хризоліт, яшма, празем, халцедон, хризопраз, карбункул / рубін, аметист, агат, алмаз, магнетит, бурштин, річкові перли, перли, карнеол, алебастр, вапняк, цегла і, так звані інші камені. У книзі про метали приваблюють також увагу золото, мідь, срібло, сталь, свинець, латунь і олово. Детально вона описує в формі анкети по кожному каменю його виникнення і застосування як ліків - інформація, яку отримувала Хильдегард в формі видінь.

     З утворенням каменів і мінералів, згідно сьогоднішнім знанням, описи Хильдегард мають мало спільного. За її поданням дорогоцінні камені утворювалися з вогню і / або води. У зв'язку з цим Хильдегард говорить про зростання дорогоцінних каменів. Про те, що зростання дорогоцінних каменів здійснюється в різний час доби, відповідно дорогоцінні камені несуть в собі тепло, специфічне цьому часу доби, яке використовується в терапії дорогоцінними каменями. Синхронно призводить Хильдегард фон Бінген просту підставу, чому, на її думку, дорогоцінні камені підходять як ліки. Вона наводить порівняння чорта з хворобами; виникнення з вогню, якого біса нагадує вогонь чистилища. Тому і не поступається чорт, постійно індивідуалізує хвороби, перешкоджає контакту дорогоцінних каменів з ними. Вона як і раніше наполягає на позитивній силі дорогоцінних каменів. Не підтримуються діяння чорта і розпуста: любовні напої, очаровані або інші негативні стани не можуть бути зроблені або вироблені за допомогою дорогоцінних каменів. Змістом Каменів також є, висвітлення різних, підібраних під індивідуальні страждання форм подачі дорогоцінних каменів.

    Деякі хвороби, згідно Хильдегард, лікуються тим, що камені накладаються зовні, як носіння приємного предмета в руці (приємного, для дотику) або як намисто. Інші, подрібнені в порошок, додаються в напої, супи або випічку. А інші рецепти вимагають того, щоб дорогоцінні камені кип'ятилися у вині або пиві, перед тим як частково нагрівалися на сонці, або за допомогою букового або липового дерева. Якщо вірити Хильдегард фон Бінген, то для кожної хвороби «виріс» дорогоцінний камінь - проблеми з серцем, кровообігом і шлунком лікуються поряд з температурою, порушеннями сну, грипом, метеозалежністю, складністю з концентрацією, здуттям, подагрою, головним болем, артритом, а також артрозом і отруєнням.

    Від деяких каменів і металів Хильдегард чітко відмовляє. Підстава на обличчя: це - або екземпляри, які не лікують хворобу або навіть є отруйними для організму людини. Як приклад Хильдегард фон Бінген призводить алебастр, перли, річкові перли, латунь, олово і свинець.

 

Критика терапії дорогоцінними каменями Хильдегард

Згідно багатьох джерел, мова йде про передачу з вуст в уста, а не про оригінальні письмена, що походять з-під пера Хильдегард фон Бінген. Імовірність того, що розділи Камені (De Lapidibus) і Метали (De Metallis) були додані або видалені при подальшому переписуванні, дуже велика. В аргументації, дотримуючись якої книги про камені і метали не автентичні з Фізикою, називають медичну практику за часів їх створення. У той час,  як лікувальні трави, особливо з монастирської медицини, ще задовго, за життя Хільдегард фон Бінген, були широко відомі, дорогоцінні камені, як лікувальні засоби, не мали такого значення. Мода застосовувати дорогоцінні камені в якості ліків прийшла в центральну Європу набагато пізніше. Далі Хильдегард фон Бінген дуже грунтовно описує в «Причини і лікування» (Causae et Curae) оздоровчий вплив трав. Рекомендації щодо застосування каменів, на противагу цьому, відсутні.

     Хоча Хильдегард фон Бінген і була переконана в цілющий дії дорогоцінних каменів, згідно закону про поводження з медичними засобами (закон про ліки), дорогоцінні камені не були визнані як ліки. Сприяючи оздоровленню висловлювання Святий Хильдегард і до сьогоднішнього дня не можуть надати жодних статистично обґрунтованих результатів.

    Настійно не рекомендується самолікування дорогоцінними каменями на основі самостійного діагнозу.

 

kamni-narket.com вказує чітко на те, що цілющі камені не є дієвими ліками проти хвороб. Не проводьте самостійних діагнозів і лікування хвороб за допомогою дорогоцінних каменів, і ні в якому разі не замінюйте цим відвідування лікаря. Kamni-Market не несе відповідальності за шкоду в поводженні з дорогоцінними каменями при хворобах.

 

Це повідомлення містить тільки зміст про Хільдегард фон Бінген.

 

Схожі статті: